Звичайні дівчата: Надія Ангарська показала фото колег без косметики.

1
Не так часто зірки ризикують показуватися на публіці без макіяжу, все ж професія зобов’язує бути готовими для несподіваного знімка журналістів або шанувальників. Проте останнім часом тенденція добровільно показувати природну красу набирає обертів. Ось і зірка жіночого гумористичного шоу Надія Ангарська зважилася показати не тільки себе, але і своїх колег зовсім без прикрас.

Не так часто зірки поспішають публікувати кадри зі звичайного життя. Ще б пак, адже до їх послуг кращі візажисти і фотографи, а цей тандем точно може створити найкращі знімки, які додадуть зірки популярність, лайки і передплатників. Однак, незважаючи на критику, багато знаменитостей все ж ступають на цей шлях, часом, до речі, досить успішно. Приміром, 50-річної Тетяни Буланової написали незліченну кількість компліментів, коли вона зважилася опублікувати фото без яскравого макіяжу. Треба визнати, зірка 90-х дійсно виглядала молодо без звичної косметики.

Зважилася на подібний кадр і зірка гумористичного шоу Comedy Woman Надія Ангарська. До того ж, вона заручилася групою підтримки у вигляді своїх колег: Катерини Скулкиной і Марії Кравченко.

Обычные девчонки: Надежда Ангарская показала фото коллег без косметики

Зірки щойно відіграли концерт в Сочі і, мабуть, вирішили відпочити на набережній. На дівчатах проста і звична для багатьох одяг, відсутність макіяжу і укладання. Прості жінки, що вийшли на вулицю подихати свіжим повітрям.

“Без фільтрів, без косметики і пафосу. Просто звичайні дівчата з незвичайною роботою. А ви за природність?”, – підписала фото Надія Ангарська.

Можливо, Кравченко Марію, Катерину Скулкину та й саму Ангарську мало хто впізнає на вулиці в такому вигляді, без звичного лиску, нарядів, укладання та макіяжу. Але в цьому, напевно, і полягає мистецтво перевтілення — проїхатися в метро в годину пік і залишитися непоміченим, а виходячи на сцену, запам’ятатися відразу і надовго.

Обычные девчонки: Надежда Ангарская показала фото коллег без косметики