«Зовсім тоненькою сталі»: Поліну Гренц просять більше не худнути.

1
Зірка серіалу «Фізрук» молода актриса Поліна Гренц, яка зіграла пишнотілу Сашу Мамаєву, схудла і показала шанувальникам свої форми у відвертому вбранні. Уважно розглянувши фігуру артистки, вражені шанувальники з подивом відзначили, що знаменитість явно перестаралася зі своїм поверненням в колишню форму.

Шанувальники телесеріалу «Фізрук» добре знають милу товстушку-школярку з першого і другого сезону – Сашу Мамаєву, роль якої виконала юна актриса Поліна Гренц. Незабаром дівчина помітно схудла і до третього сезону від звичної пишноти зірки не залишилося і сліду. За визнанням актриси, для повернення в колишню форму їй довелося пройти серйозну детокс-програму в Карелії. Втім, Поліна не стала зупинятися на досягнутому і днями вразила публіку своєю витонченою фігурою, безсоромно продемонструвавши, що в літній сезон вступає у всеозброєнні.

«Совсем тоненькой стали»: Полину Гренц просят больше не худеть

Гордо піднявши голову, Гренц зробила кілька відвертих кадрів, на яких позує в дуже провокаційній образі юної спокусниці. Натільний мереживний наряд виставив на загальний огляд вигини красуні, викликавши неабиякий ажіотаж серед публіки мережі. Втім, зміни, що відбулися з актрисою, виявилися настільки разючими, що вірні шанувальники серіалу навіть злегка засмутилися. За їх визнанням, в образі товстушка були і особливий шарм і чарівність, які зовсім не відчуваються в худосочною Поліні.

«Совсем тоненькой стали»: Полину Гренц просят больше не худеть

«Нічого собі! Після фізрука взагалі не дізнатися»

«Як ви так схудли?»

«Ти щось сильно схудла, до цього краще було, коли трохи соковитіше була»

«Ну ти прям в останній вагон встрибнула, прям за пару днів до літа ледь встигла»

«Такий прям зовсім тоненькою стали, всі чарівність розгубили»

«Ну треба ж, ви навіть стрункішою мене, а я ні разу не товстуха!»

До речі, крім переконливою акторської гри, Поліна Гренц може похвалитися і вмілим макіяжем. Молода зірка на своєму обличчі демонструє чудеса гриму, надаючи собі схожість з різними знаменитостями і дивуючи шанувальників такими разючими перетвореннями.