Золота текіла бум

76

Склад коктейлю:

  • Текіла золота 30 мл
  • Sprite 15 мл

Текіла – алкогольний напій, відомий своєю міцністю. Якщо ви любите цей напій, напевно пробували його в різних варіаціях. Наприклад, Текіла Голд – це особливий вид текіли, ароматизований. Екстракти, додані в напій, не тільки надають їй особливий смак, але також легкий золотистий відтінок, завдяки чому вона і отримала свою назву – Золота текіла. Любителям текіли ми пропонуємо спробувати коктейлі з Текілою голд. Один з найпопулярніших і простих рецептів – коктейль Текіла Бум.

Легенда коктейлю

Кажуть, що коктейль Текіла Бум придумали байкери зі знаменитого клубу «Hells Angels». Подорожуючи по південних широт, вони перевозили з собою цілі пересувні бари, в яких можна було знайти все, крім льоду і великих склянок. У зв’язку з чим рецептуру улюбленого коктейлю довелося трохи змінити.

Як приготувати Текіла Бум:

  • Налий в стопку 30 мл Текіла Голд і спрайт майже доверху.
  • Закрий стопку і вдар долонею дном об стіл.
  • Швидко пий!

Якщо вам сподобався насичений смак цього коктейлю, вам обов’язково сподобаються і інші коктейлі з текілою, наприклад, Плоди пустелі – цікавий рецепт, який сподобається не тільки чоловікам, але і дівчатам. Рекомендуємо так само спробувати класичний рецепт Текіла Бум, який готується з срібною текілою.