Зірку серіалу «Фізрук» Данила Вахрушева екстрено госпіталізували.

1
26-річному Данилу Vahruševu терміново знадобилася медична допомога. Актор, який прославився зйомками в серіалах «Закон кам’яних джунглів» і «Фізрук», був доставлений в лікарню після того, як повернувся від одного, у якого гостював. Відомий актор відчув себе погано і звернувся до лікарів.

Зірку популярного молодіжного серіалу «Фізрук» Данила Вахрушева екстрено госпіталізували з тяжким отруєнням. Артиста доставили в одну із столичних інфекційних лікарень. Як повідомляють ЗМІ, спочатку він намагався ігнорувати нездужання, але симптоми зникали, після чого було прийнято рішення викликати швидку.

Звезду сериала «Физрук» Даниила Вахрушева экстренно госпитализировали

Виявилося, що Вахрушев напередодні був у гостях. Медики вважають, що причиною отруєння знаменитості став неякісні алкоголь або блюдо, вжите в ході застілля. Поки немає даних про те, скільки часу Данило пробуде під наглядом фахівців, але прихильники бажають йому якнайшвидшого одужання, і ми приєднуємося до них.

Звезду сериала «Физрук» Даниила Вахрушева экстренно госпитализировали

Нагадаємо, Вахрушев здобув всенародну славу і любов після виходу на каналі ТНТ «Фізрука» з Дмитром Нагієвим у головній ролі. Данило зіграв старшокласника Валентина, якого прозвали Усачем. Герой був закоханий Сашу Мамаєву (Поліна Гренц), з якої безрезультатно намагався побудувати відносини. Персонаж вважається одним з найяскравіших у фільмі, так як він має неординарною зовнішністю і характером, не властивими нинішньої молоді.

Звезду сериала «Физрук» Даниила Вахрушева экстренно госпитализировали