«Життя тільки починається»: ЗМІ вітають Кемерон Діаз з вагітністю.

2
Зарубіжні ЗМІ, а слідом за ними й російські, почали вітати 45-річну американську актрису Кемерон Діаз з довгоочікуваною вагітністю, після того як джерело, близьке до зірки, повідомив про її новому статусі.

Кемерон Діаз заміжня за музикантом Бенджі Меддена з 2015 року. За словами одної пари, всі цей час актриса намагається завагітніти, закинувши свої робочі проекти і відвідуючи найкращих лікарів, і ось радісна новина відвідала будинок коханих як раз в той момент, коли вони практично зневірилися. Кемерон, за словами того ж одного, навіть ущипнула себе, бо не повірила результатами тесту, і зараз знаходиться на сьомому небі від щастя. Повідомляється, що довгоочікувана вагітність настала все ж таки не без втручання медиків, саме ЕКО допомогло добитися позитивного результату. Зараз же головне виносити дитину, а пара вже підбирає імена.

За словами людини, наближеної до парі, Бенджі мріє про хлопчика. Днями він розмістив фотографію маленького себе в Instagram, підписавши її «Зроби це реальністю». Фанати музиканта, які, звичайно, вже в курсі новин, кинулися вітати Меддена і бажати йому маленького Бенджі.

«Жизнь только начинается»: СМИ поздравляют Кэмерон Диаз с беременностью

Інтернет-користувачі ради і за актрису, звичайно ж.

«Все виходить, коли потрібний і терплячий мужик поруч»

«Все-таки після сорока життя тільки починається»

«Баба знайшла правильного мужика, відразу перестала бути чайлдфрі»

«Удачі їм і здоров’я, зараз не завадить їй»

Хотілося б все ж побачити офіційну заяву Кемерон, але, ймовірно, вона буде і далі ховатися, побоюючись пристріту. Актриса вже давно не знімається в кіно і навіть перестала вести свій колись популярний Instagram.

«Жизнь только начинается»: СМИ поздравляют Кэмерон Диаз с беременностью

Численні зарубіжні ресурси вже приводять в якості доказів доводи на кшталт того, що вона носить об’ємні светри і давно не була помічена з алкоголем в руках.

Не так давно актриса заявляла, що вже готова всиновити малюка, щоб стати матір’ю. Що ж, або Кемерон стане двічі мамою, або джерело, наближене до пари, все неправильно зрозумів.