Жінки чекають від корекції губ щастя в особистому житті.

2
У Москві успішно пройшов 7-й саміт російських експертів Merz Aesthetics (MARXS). Понад 600 російських і міжнародних лідерів думок традиційно зібралися в російській столиці, щоб поділитися з колегами своїм досвідом і останніми науковими досягненнями, а також обговорити тренди розвитку естетичної медицини.

В цьому році ключовим фокусом саміту стали 5 факторів успіху в естетичній медицині – наукові дослідження, фундаментальні знання, менеджмент, практичний досвід і пацієнт.

Женщины ожидают от коррекции губ счастья в личной жизни

Які процедури користуються найбільшим попитом у пацієнтів естетичних клінік? Чи впливає географія на їх запити та очікування?

Яких препаратів і чому довіряють лікарі-косметологи? Чому при виборі того або іншого продукту на першому місці стоять його ефективність і безпека для пацієнта? Навіщо оновлювати базу фундаментальних знань і як найбільш ефективно управляти своєю клінікою?

Спеціально проведене опитування учасників саміту дав відповіді на ці та багато інших питань. Частина з них представлена в цій інфографіці.

Женщины ожидают от коррекции губ счастья в личной жизни

Єва.Ру почала публікувати вибіркові кращі статті і обговорення в свої групи в соцмережах. Підпишіться на нас у Facebook, Instagram, Vkontakte, щоб читати і завжди залишатися на зв’язку. Спасибі!