З моєю принцесою: Юлія Волкова знялася з 14-річною донькою у купальниках.

2
Море, сонце і відсутність важливих справ – ось воно щастя, про яке мріє кожна працююча людина. Рідкісна знаменитість ще не похвалилася яскравими пляжними фото. Зірки шоу-бізнесу демонструють вдосконалені фігури в купальниках. Не забула це зробити і 34-річна співачка Юлія Волкова.

Вже досить давно нічого не чути про творчість колишньої солістки «Тату» Юлії Волкової. Її приголомшлива популярність в жіночому колективі поступово пішла на спад – група припинила існування ще 10 років тому. Сольна кар’єра артистки поки не є такою успішною, як того б хотілося, але інтерес до неї не вщухає. Днями вона вирішила привернути увагу.

Волкова опублікувала серію знімків у яскравих купальниках, показавши з різних ракурсів форми, якими пишається. На одному з кадрів вона позувала разом із 14-річною спадкоємицею Вікторією. Вражаюче, але стрункі фігури мами і доньки дуже схожі – передплатники запевняють, що їх навіть можна сплутати.

С моей принцессой: Юлия Волкова снялась с 14-летней дочкой в купальниках

«Я з моєю принцесою».

С моей принцессой: Юлия Волкова снялась с 14-летней дочкой в купальниках

Відомо, що Вікторію Юлія народила в 2004 році, а в 2007-му на світ з’явився її син Самір. Діти знаменитості від різних чоловіків – Павла Сидорова і Парвіза Ясинова. У серпні минулого року Волкова знову створила сім’ю і зіграла таємну весілля з коханим, ім’я якого широкій публіці досі невідомо.