Які товари вигідніше купувати в міжсезоння?

4

Прагматичні та економні люди знають, що вартість багатьох товарів – величина непостійна, вона змінюється нарівні з попитом залежно від сезону. Відповідно, при бажанні можна економити істотні суми, якщо купувати ті чи інші товари тоді, коли вони не сильно затребувані.


Прагматичні та економні люди знають, що вартість багатьох товарів – величина непостійна, вона змінюється нарівні з попитом залежно від сезону. Відповідно, при бажанні можна економити істотні суми, якщо купувати ті чи інші товари тоді, коли вони не сильно затребувані.

Одяг та взуття

Навесні і влітку падає попит (і, відповідно, ціна) на зимовий одяг та взуття, а також на теплі ковдри. Влітку торговці всіх рівнів, починаючи від дрібних точок на ринку і закінчуючи великими мережевими ритейлерами, влаштовують розпродажі несезонних товарів, знижка на які може досягати 70%. Наприклад, прямо зараз можна знайти норкові шуби (довжиною вище коліна), вартість яких становить близько 45 тисяч рублів, а не 75-76 тисяч, як восени або взимку. Ближче до осені почнуть з’являтися речі з нових колекцій, і ціна швидко піде вгору.
Какие товары выгоднее всего покупать в межсезонье?
Для тих покупців, які задаються питанням «де купити чоловічу зимову куртку», багато виробників одягу пропонують послуги своїх власних інтернет-магазинів. В них найбільший асортимент фірмового одягу за цінами від виробника.

Зимовий спортивний інвентар

Ковзани, лижі, сноуборди, зимова екіпіровка – все це, зрозуміло, теж стають неактуальним навесні-влітку. Знижки на ці товари теж вимірюються десятками відсотків.

Меблі

Те ж саме відноситься до домашніх меблів. Взимку-навесні цей товар дешевшає. Столи, стільці, дивани, крісла, ліжка, кухонні гарнітури та інше почнуть дорожчати у другій половині літа, ще більше подорожчають восени, коли буде закінчуватися період ремонтів.

Де зберігати

Інше питання, що є наболілою проблемою для жителів багатоквартирних міських будинків: де зберігати всі ті речі, які не затребувані по сезону? Традиційно ми зберігаємо все це вдома. Одяг лежить в шафі, ковзани-лижі взимку або велосипеди влітку – на балконах, на сходових клітинах, в гаражах. Всі ці речі зазвичай займають багато місця, створюють масу незручностей.
{reklama}
Між тим в розвинених країнах Європи та Америки давно існують комерційні послуги, що полягають у наданні в оренду приміщень на складах. У Росії такий вид бізнесу поки що мало розвинений, але він теж є в багатьох містах. Кожен клієнт може укласти договір з фірмою, і йому буде надано спеціальний індивідуальний бокс, де він може зберігати все те, що йому не потрібно в даний сезон. Через півроку перелік збережених речей змінюється. Так можна зберігати практично все – від одягу до автомобільних шин.
Джерело: http://msmirnova.ru/