Як вибрати свій стиль в одязі

6
Facebook
Twitter
Pinterest

Обираючи стиль одягу краще орієнтуватися не на модні напрямки, а на свій характер, спосіб життя, займану посаду, а також соціальний статус.


Обираючи стиль одягу краще орієнтуватися не на модні напрямки, а на свій характер, спосіб життя, займану посаду, а також соціальний статус.
Зверніть увагу на те, який спосіб життя характерний для Вас, де Ви проводите часу, а також можна скористатися такими сучасними комп’ютерними програмами як конструктор футболок онлайн, який допоможе вам підібрати не тільки відповідний вашій фігурі фасон, але й кольорову гамму.
Корисні поради:
 Зверніть увагу на те, де Ви працюєте (в офісі, у верстата і т. д.);
 Де ви буваєте в поїздках (подорожі, відрядження, роз’їзди тощо);
 Як Ви проводите час на свіжому повітрі (прогулянка з дітьми, робота на вулиці, тренування тощо);
 Які світські заходи Ви відвідуєте (корпоративи, участь в переговорах тощо).
Так, наприклад, образ молодої мами буде істотно відрізнятися від способу студентки, або світської левиці. Тому саме від цього потрібно відштовхуватися в пошуку свого стилю.
Крім того, потрібно орієнтуватися на свою зовнішність, куди входить колір волосся, шкіри та очей, а також тип фігури, який можна визначити за силуетом у своєму віддзеркаленні.
Тип фігури:
 «Прямокутник» – плечі, талія, стегна знаходяться на одному рівні. Рекомендуються: пишні спідниці, широкі пояси;
 «Груша» – яскраво виражена талія, а стегна ширше плечей. Рекомендуються: кофточки, блузки і топи з глибоким декольте;
 «Трикутник» – широкі плечі при вузьких стегнах. Рекомендуються: сукні з легких повітряних тканин, блузки з жабо і рюшами.
 «Пісочний годинник» – тонка талія, плечі і стегна на одному рівні. Рекомендуються – облягаючі наряди.
 «Яблуко» – плечі і вузькі стегна, талія слабо виражена. Рекомендуються: спіднички з завищеною талією і жилети приталені.
В одязі існує безліч стилів, вибір яких залежить і від способу життя і Ваших індивідуальних психологічних особливостей, так творчі особистості віддають перевагу романтичний або ретро-стиль, ті, хто у пошуку схиляються до неформального стилю бохо або гранж. Шанувальники року зазвичай одягаються в стилі рок, глем-рок, гранж або-рок, консервативні люди воліють класику або ретро-стиль, а от активні люди носять одяг спортивного стилю.