Як вибрати шубу своєї мрії і не розчаруватися

3

Важко знайти жінку, яка б у мріях не носила б теплу розкішну шубку. Адже шубка зможе не тільки зігріти, але і перетворити Вас в елегантну і витончену леді.


Важко знайти жінку, яка б у мріях не носила б теплу розкішну шубку. Адже шубка зможе не тільки зігріти, але і перетворити Вас в елегантну і витончену леді.
Сучасні магазини http://armadafurs.kz/katalog-shub/shuby-iz-mutona/ вражають покупців асортиментом хутряних виробів. Величезний вибір фасонів змусить похвилюватися навіть шопоголіка. Зараз у продажу є коротенькі, приталені моделі і довгі об’ємні шуби. Саме тому з настанням зими стає актуальним: «Як вибрати шубу?». Тим більше, коли хутряні відділи рясніють шубками самих різних хутр. Однак найбільш популярними є норкова шуба і шубка з мутона.

Шуба з норки

Шубка з норки дозволяє створити образ успішної жінки. Безумовно, виріб з норки коштувати дешево не може. Відповідно важливо дізнатися, як правильно вибрати норкову шубу, щоб купити і ні про що не шкодувати.

Як вибрати норкову шубу

Вибираючи шубу з норки, треба насамперед звертати на якість вичинки хутра і на те, як вона зшита.
Дама в норковой шубеДама в норковій шубі
На Русі наявність шуби вважалося атрибутом заможної людини, що займає високе положення в суспільстві.
Визначити якість хутряного виробу, можна по запаху, тому що кустарно вичинене хутро має різкий, неприємний запах. Потім треба зім’яти одну деталь шуби, якісний хутро повинен швидко розпрямитися. Крім того, виріб повинен бути м’яким, а хутро блискучим. Перевірити хутро можна, якщо підняти шубу, тримаючи її за кілька волосків. Від якісної шуби волоски не залишаться в руках.
Якщо Ви вирішуєте, як вибрати шубу з норки то важливо не упускати такий критерій, як якість пошиття. Основне правило дозволяє визначити фабричного виробництва чи ця шубка – це невелика кількість швів.
{reklama}

Фасон

Вирішуючи, як вибрати норкову шубу важливо враховувати і її фасон, адже ви будите ходити довгий час. Крім того, вам у ній повинно бути комфортно, так, ті, хто носять в основному сукні краще купувати довгу шубу, а якщо штани, то можна обмежитися полушубком, автолюбительницам теж краще віддати перевагу до коротким хутряним виробам.

Шуба з мутону

Шуби з мутона досить популярні, тому що мутон теплий, шкарпетки і завдяки сучасним технологіям виглядає благородно. До того ж, шуби з мутона продаються за цілком доступною ціною. Якщо ви вже зважилися на покупку зимового одягу з мутона, то залишається тільки вирішити, як правильно вибрати шубу.
ПолушубокКожушок
Первісні люди, здобувши мамонта і знявши з нього шкуру, виявили, що вона чудово зберігає тепло. Після цього відкриття ним вже були не страшні суворі зими.

Як вибрати шубу з мутона

Щоб покупка Вас радувала дуже важливо дізнатися, як вибрати шубу з мутона. Спочатку потрібно пощипати хутро, якщо ворсинки не залишилися на пальцях, то це означає якісна шуба. Також при стисканні вироби зверніть увагу, якісна річ не повинна похрустывать і повинна швидко приймати первісну форму. Крім того виріб має бути пофарбовані стійкою фарбою.