Як вибрати деревяні стільці?

23

Дерев’яні меблі показати хорошого смаку. Під час меблі, зроблена з дерева, цінувалася. Особливою популярністю користувалися дерев’яні стільці, у яких спинки або сидіння, або всі разом обтягнуті шкірою або тканиною і вінілом.


Дерев’яні меблі показати хорошого смаку

Під час меблі, зроблена з дерева, цінувалася. Особливою популярністю користувалися дерев’яні стільці, у яких спинки або сидіння, або всі разом обтягнуті шкірою або тканиною, вінілом з різними вставками з металу. Вони міцні і надійні. Можуть прослужити десятки років. Мінімальний термін служби становить п’ятдесят років!
Виконуються дерев’яний стілець двома способами:

 • Перший – виготовляються з цілісного шматка дерева і обробляється особливим матеріалом.
 • Другий – спресований. Тонкі пластини дерева склеюються або пресуються, а потім вже готові стільці. Які, в свою чергу, відрізняються міцністю і надійністю.
 • Обеденная группа из дубаОбідня група з дуба
  На фото: Обідня група з дуба
  Матеріалом виготовлення є практично всі види дерев, а їх не менше сорока. І вони діляться на м’які і тверді породи.
  До м’яких порід відносять вишню, вербу, сосну, вільху і ялівець, кедр. Завдяки м’якої деревини легко можна створити цікавий узор, без особливих витрат. У свою чергу кедр є вологостійким, тому вироби з нього можна зустріти в ваннах і саунах.
  До твердих порід можна віднести наступні види: дуб, бук, яблуня, в’яз, тис, кизил. Такі види деревини використовуються для створення каркасів для меблів. Вони відмінно переносять високу навантаження.
  Стол и стулья из букаСтіл і стільці з бука
  На фото: Стіл і стільці з бука
  Бук і дуб є найбільш благородними породами. Але бук не вологостійкий, тому використовується для виготовлення шаф і поличок, а ось дуб навпаки відрізняється високою вологостійкістю і стійкий до гниття, і знищення різними комахами. Ідеально підходить для створення масивних ліжок, комодів і інших деталей інтер’єру.

  Чим же вони так приваблюють і чим такі хороші?

 • Стільці, зроблені з дерева легкі в обробці. А це означає, що зробити різну різьбу не складе праці і надати їм необхідний колір.
 • Матеріал виготовлення – дерево, не несе ніякої шкоди організму і є екологічно чистим.
 • Прекрасний зовнішній вигляд, який надає будь-якому інтер’єру відтінок дорожнечі, розкоші і елегантності, і легко впишуться в будь-який інтер’єр.
 • Стільці відрізняють комфортом.
 • Функціональні. Можна регулювати нахил і висоту спинки.
 • Але побачивши переваги не варто забувати про недоліки, а саме:

 • Не рекомендується робити підлога з підігрівом, якщо хочете дерев’яні стільці. Завдяки йому з’являються тріщини і переломи деталей. Але і волога теж згубно діє.
 • Дерево зовсім не дешевий матеріал, щоб купити дерев’яні стільці потрібно чимало коштів.
 • Легко пошкодити або подряпати. Варто нагадати, що не можна залишати під прямими променями сонця, адже при прямому попаданні світла обробка дерева сильно псується.
 • Дерев’яні меблі прослужить довгі роки у відмінному стані, якщо ви будете за нею доглядати дотримуючись правил експлуатації. Це пов’язано з тим, що кожен сорт дерева вимагає певних показників температури і вологості. Наприклад, якщо в приміщенні підвищена вологість, то не варто ризикувати і купувати дерев’яний стілець – краще купити металевий.