Як правильно наносити духи?.

4
При виборі парфумів дуже важливо знати набагато більше речей, ніж просто нанесення аромату на шкіру.

Що краще: використовувати паперовий тестер або нанести парфуми на шкіру?

Використовуйте тестер, щоб визначити всі ноти аромату, так він не буде змішуватися ні з іншими ароматами, ні з запахом шкіри. Зачекайте кілька секунд, перш ніж вдихнути аромат, між тестуванням також треба робити перерву. Коли ви визначилися з вибором аромат, нанесіть його на шкіру й почекайте кілька годин, щоб побачити, як аромат парфумів прореагує з запахом вашої шкіри.

Які ноти є верхніми, середніми, а які базовими?

Свеженанесенные духи, являють собою коробку з кулями різної висоти, які повільно ростуть. Першими досягають самої верхньої точки найбільш делікатні верхні ноти. Це можуть бути аромати цитрусових або квіткові аромати. Вони швидко випаровуються. Далі досягають своєї точки середні ноти, це, як правило, різноманітні квіткові композиції. Первинні, або базові ноти становлять основу духів і залишаються на шкірі. Вони є основою аромату.

У чому різниця між духами і туалетною водою?

Різниця між духами і туалетною водою полягає в концентрації аромату, або спиртового розчину. Зазвичай 20% концентрації міститься в парфумах, а в туалетній воді 10%. Запах той же, але є суттєві якісні відмінності. Спробуйте нанести обидва види та вибрати те, що підходить вам по бюджету (парфуми, як правило, коштують дорожче).

Як правильно наносити духи?

Поширені точки для нанесення парфумів: внутрішня сторона зап’ястя, вушної раковини, коліна. Запах можна наносити також і на шию. На волосся аромат наносити не рекомендується, так як духи містять, все-таки, багато спирту і можуть висушити волосся.

Як часто слід застосовувати парфуми?

Стільки разів, скільки необхідно для підтримки потрібної концентрації аромату. Легкі квіткові духи швидко втрачають свій аромат і повинні освіжатися кожні 2 години. Тоді як сильні парфуми, наприклад, з відтінками мускусу або кедра, зберігають аромат протягом цілого дня.

ФОТО