Як купити матрац і вгадати з вибором?

3

Який купити матрац: ортопедичний, ватний або надувний? І що вказує на необхідність заміни матраца? Читайте в нашій статті…


Повноцінний сон і відпочинок на ліжку можливий тільки при наявності якісного матраца і інших постільних речей. Правильно підібраний матрац дасть можливість не тільки добре виспатися, але й сприятливо вплине на стан хребта, на загальне самопочуття і працездатність, як вибрати і встановити матрац ми писали в статті “ВИБИРАЄМО ОРТОПЕДИЧНИЙ МАТРАЦ”. Особливо важливі правильні критерії вибору тоді, коли хоче купити матрац подружня пара, що спить на одному ліжку.

Фахівці радять купити ортопедичний матрац

На думку фахівців, якісно виготовлений матрац здатний прослужити своїм власникам не менше 9-10 років. За цей період не повинні зноситися ні тканина, ні внутрішнє наповнення. Але при цьому рекомендується, все-таки, змінювати матраци частіше, ніж 1 раз в 10 років, т. до. будь матрац в процесі довгої експлуатації неминуче накопичує в собі запахи.
Разнообразие ортопедических матрасов
Ортопедичний матрац — це матрац, який забезпечує правильне положення хребта під час сну.
Щоб купити матрац і не помилитися, не варто вибирати два односпальних (полуторних) для двоспального ліжка. З усіх типів рекомендується придбати ортопедичний матрац, т. к. суцільний матрац типу «пружинний блок» не розподіляє вагу тіла рівномірно.

Необхідність заміни матраца

Крім запахів, можуть бути інші ознаки, що вказують на те, що матрац скоро потрібно буде замінити:
– крізь м’яку зовнішню тканину починають прощупуватися металеві елементи внутрішнього наповнення (пружини);
– поверхня матраца стала нерівною – де-то м’якше, де жорсткіший;
– матрац став місцями сильно прогинатися, з-за чого хребет знаходиться у викривленому положенні;
– під час сну Ви стали скочуватися в одну якусь сторону;
– матрац став сильно скрипіти або видавати інші звуки, яких раніше не було.

Після ремонту в будинку можна придбати ліжко з матрацом

Выбирая кровать с матрасом
У разі купівлі матраца чи ліжка з матрацом для двох, то і «тестувати» свою майбутню покупку Ви повинні разом.
Якщо Ви знайшли гармонійно поєднується із загальним новим інтер’єром комплект меблів, що включає в себе ліжко з матрацом, то можете придбати такий набір. Але найчастіше рекомендується вибирати матрац індивідуально, щоб він не тільки гармоніював з меблями, але і ідеально підходив для Вашого тіла.

Для гостей можна купити надувний матрац

Для нечастого використання рекомендується придбати саме такий тип матраца – надувний. Він зручний тим, що його можна надувати і здувати кожен раз, в здутому стані він не займає багато місця, спокійно уміщається на полиці в коморі або на антресолях.

Для дачі можна купити матрац ватяний

Такий тип матраца підійде для будь-якого тимчасового житла. Зазвичай ватні матраци рекомендується придбати для використання в гуртожитках, в лікарнях і т. д. Вони, звичайно, менш комфортні, але на них теж можна нормально виспатися. Головна їх перевага – низька ціна.
ватный матрас
Вибираючи ватний матрац, перше, на що слід звернути увагу, це наповнювач. Ватний матрац повинен складатися з екологічно чистої бавовни.
В цілому фахівці радять якомога більше прислухатися до особливостей свого тіла і як можна менше спиратися на поради інших людей. Якість сну безпосередньо залежить від загального стану людини, від його здоров’я, звичок, психоемоційного стану. А ці фактори є суто індивідуальними, і у кожної людини вони свої.
Дивіться відео якій купити матрац:


Джерело: http://angelua.com.ua/