Як купити дитячий одяг в інтернет-магазині і не помилитися?

6

У всі часи і у всіх народів одязі відводилася одна з найголовніших ролей в повсякденному житті людини. Одяг – це не тільки спосіб закрити тіло від несприятливого впливу зовнішнього середовища, але і невід’ємна основна частина зовнішнього іміджу. Як відомо – «зустрічають по одягу».


А дитячий одяг, крім іншого, виконує ще одну важливу функцію: впливає на здоров’я та розвиток дитини. А вже яким буде цей вплив, сприятливим або шкідливим безпосередньо залежить від якості одягу і правильності її підбору.

Одяг для новонароджених в інтернет-магазині дитячого одягу

Сьогодні все частіше одяг купується не в звичайних магазинах чи на ринку, а через онлайн-сервіси. Кожен магазин одягу має свої переваги і недоліки. Але важливо і при виборі одягу в інтернет-магазині дитячого одягу дотримуватися ряду рекомендацій.
Чим молодша дитина, тим більш уважним і відповідальним повинен бути підхід батьків до питання вибору одягу.
При виборі одягу для цієї вікової категорії дітей необхідно звернути увагу на кілька моментів:

  • зручність і проста у використанні (грудних немовлят доводиться переодягати багато разів у добу);
  • комфорт для тіла дитини: одяг має бути вільною, гудзики, шви і інші її деталі не повинні тиснути або натирати;
  • простота прання і прасування;
  • можливість одягати дитину в декілька «шарів» – більш теплі елементи одягу поверх тонких і простих.

Купити дитячий одяг для маленьких дітей в інтернет-магазинах України

По мірі того, як малюк росте і починає більш активно рухатися, збільшується знос одягу. Тому для більш старшого віку необхідно купувати одяг з більш міцної тканини. Щоб дитина не відчував незручностей під час руху, одяг не повинен бути тісним або, навпаки, занадто вільною. Що стосується тканин і їх якості, то, як і у випадку з немовлятами, рекомендується вибирати одяг з натуральних компонентів, у першу чергу – з 100%-ного бавовни. Необхідно пам’ятати, що натуральні шерсть і пух можуть викликати алергію, а кашемір, хоч і є комфортним м’яким матеріалом, не підлягає частого прання.
Інтернет-магазини України пропонують придбати таку дитячу одяг за невисокими цінами.
Увага!
Небажано використовувати одяг з мереживом, тасьмою або довгими шнурками, щоб дитина не заплутувався в них.
Бажано привчити дитину завжди носити тоненьку х/б шапочку. Такі шапочки добре захищають від сонця або вітру, і при прогулянках вони дуже часто бувають потрібні.
Дівчаткам, поки вони не вміють добре ходити, небажано одягати спідниці та сукні. В них незручно повзати, і при цьому обдираються коліна.

Купити дитячий одяг з Туреччини для дітей постарше в інтернет-магазині

По мірі того, як діти починають активно бігати, стрибати, лазити, для них все більш актуальною стає не лише зручна, але і практичний одяг. При виборі одягу для дітей старше 2 років необхідно, крім іншого, враховувати той факт, що одяг буде часто бруднитися брудом, буде вывалена в піску, глині, пилу, траві. Прати таку одяг складно, а робити це доведеться часто. Рватися такий одяг теж буде часто, тому бажано купувати одяг з максимально простим фасоном, щоб можна було без зайвих клопотів зашити. Таку дитячу одяг теж сьогодні постачають з Туреччини, і купити її можна в інтернет-магазині.

Турецькі інтернет-магазини одягу

Торговая марка «GIZIA»Торгова марка «GIZIA»
GIZIA.Одяг цієї марки вважається самої модним одягом для жінок. Кожен сезон бренд надає на суд модниць понад 500 нових моделей і колекцій. «GIZIA» – це один з найбільших на сьогоднішній день представників текстильної та модної індустрії Туреччини, законодавець всіх модних тенденцій цієї країни.
Интернет магазин «LC WAIKIK»Інтернет магазин «LC WAIKIK»
LC WAIKIK.Цей бренд представляє сучасну, зручну одяг, призначений для всіх категорій покупців. Це не тільки одяг для чоловіків і жінок різного віку, але і одяг для вагітних, а також одяг для людей з нестандартною зовнішністю. Доставку замовлень з Туреччини здійснюється протягом 2-3 робочих днів.
Одежда из Турции «MAVI JEANS» в РоссииОдяг з Туреччини «MAVI JEANS» в Росії
«MAVI JEANS». Модний джинсовий одяг для всіх членів сім’ї. Доставляється одяг з Туреччини протягом 2-4 робочих днів. При вартості замовлення понад 150 лір доставка – безкоштовно.

Популярні інтернет-магазини дитячого одягу

При покупці дитячого одягу пам’ятайте, що всі великі та популярні інтернет-магазини дитячого одягу, які дорожать своєю репутацією, завжди викладають максимум інформації про товар на сайті. До того ж у них, як правило, безкоштовна доставка, і найчастіше вони надають можливість повернути товар. Тому можна без великої побоювання там вибирати одяг для дітей.

Торгова марка «Crockid» («Крокид»)

«Crockid» – це один з найвідоміших в країнах колишнього СРСР брендів, що спеціалізуються на одязі для дітей. Діє вже понад 16 років. Компанія займається створенням і виробництвом модних колекцій одягу для дітей у віці до 12 років. Дистриб’юторами в Росії, країнах СНД і Східної Європи є більш 50 фірмових магазинів і більше 2 тисяч дилерів.

Інтернет-магазин «Acoola» («Акула»)

Це одна з найпопулярніших марок модного одягу та аксесуарів для дітей до 14 років. Виробляє одяг на всі випадки життя, починаючи від нижньої білизни і закінчуючи теплим верхнім одягом. В асортименті магазину є як повсякденна, так і шкільна, спортивна і святковий одяг найрізноманітніших фасонів. При виробництві використовуються якісні натуральні тканини модних кольорів.
Головна перевага продукції «Акули» в тому, що при виробництві враховуються побажання дітей, які хочуть носити не просто практичне і зручне, але і модний одяг. Також до уваги беруться всі побажання і зауваження батьків. Одяг з брендом «Acoola» користується великим попитом у дітей, т. к. має приємні і цікаві фактури, цікаві принти, модний дизайн.

Інтернет-магазин «Next»»

Це всесвітньо відомий бренд, що має свої представництва у десятках країн, у тому числі і в Росії. В асортименті магазину одяг для всіх вікових груп дітей, починаючи від новонароджених і закінчуючи старшокласниками. У більшості великих міст надається послуга безкоштовної доставки протягом 1-2 днів, регулярно влаштовуються розпродажі зі знижками до 30%.
Джерело: http://istoriya.sumy.ua/