Я обожнюю експериментувати: Олександр Рогов кардинально змінив імідж.

1
Навіть самим затятим супротивникам експериментів із зовнішністю періодично хочеться щось поміняти: змінити відтінок волосся, зробити іншу укладання, додавши перчинки в образ, а то і зовсім зрізати довге волосся, залишивши на голові мінімум рослинності. Що вже говорити про стилістів, натурах суперечливих і імпульсивних! 37-річний Олександр Рогов якраз із таких, що довів кардинальною зміною звичного вже іміджу.

Часом дуже складно утримати себе від бажання змінити колір волосся або повністю обстригти волосся, особливо якщо вони не в найкращому в стані чи в житті стався якийсь стрес. Іноді це бажання дуже швидко проходить, а іноді з ним просто нічого неможливо вдіяти.

Мабуть, 37-річний стиліст і телеведучий Олександр Рогов не впорався зі своїм бажанням змін і змінив звичну зачіску. Олександр кілька років волів досить довге волосся, які він не фарбує, вибираючи природний колір сивини. До того ж Рогів носить бороду і вуса. Їм телеведучий вирішив не змінювати, а от довжину волосся кардинально змінив.

Я обожаю экспериментировать: Александр Рогов кардинально сменил имидж

“Прийшов час обнулитися! Хто просив стрижку?! отримуйте – розпишіться!!! Я обожнюю змінюватися, шукати свій стиль, експериментувати!”

Треба зазначити, що якщо Олександр планував отримати компліменти, його розрахунки виявилися правильними. Передплатники Instagram-аккаунта в один голос запевняють стиліста, що коротка стрижка йде йому куди більше, ніж довге волосся. З нею Олександр став виглядати впевненіше і молодше.

Багато вважають, що зміна іміджу, особливо з настанням нового року, — це на краще. Можливо, якщо ви роздумуєте про новому кольорі волосся, прийшла пора випробувати? Раптом вам теж сподобається!

Я обожаю экспериментировать: Александр Рогов кардинально сменил имидж