Види тканин, їх затребуваність у модних трендах сьогодні

10

У повсякденному житті ми постійно користуємося речами, які зроблені з тканин, будь то одяг, постільна білизна, предмети інтер’єру, сумочки, гаманці і т. д.


У повсякденному житті ми постійно користуємося речами, які зроблені з тканин, будь то одяг, постільна білизна, предмети інтер’єру, сумочки, гаманці і т. д.

Модні тканини

Щороку мода змінюється. Змінюється не тільки дизайн одягу, але і способи виробництва, а також матеріали, з яких вона виготовляється. Не кожен вид тканини може бути актуальним у якийсь конкретний сезон.
За словами стилістів, у 2017 році в тренді обов’язково буде, наприклад, бавовна. Вважається, що це буде найбільш затребувана модна тканина в цьому році. Причому попит є на 100%-ний бавовна, так і на суміш бавовни з чимось ще, наприклад – з віскозою.
Також модно сьогодні виглядає одяг з льону, яка традиційно сусідить з одягом з бавовни. Взимку і в міжсезонні льон, звичайно, використовується менше, але влітку лляний одяг в цьому році буде дуже затребуваною.
льняная ткань
Льон почали обробляти як культуру ще в епоху неоліту (VІІІ–ІІІ ст. до н. е..). У Росії до льну ставилися з особливою повагою і трепетом: його цінували за лікувальні та очисні властивості.
Джинсовий одяг вже третій рік знаходиться на піку моди. Тому в поточному році можна сміливо діставати із шкафа придбані раніше джинсові речі.
Щоб не заплутатися у великій різноманітності тканин, які можна придбати на сайті https://tkanimiamoda.ru необхідно згадати, які вони взагалі бувають.

Натуральні тканини

До цього типу відносяться всі перераховані вище, а також вовна, натуральний шовк та деякі інші види тканин. Які тканини натуральні? Це ті, які виготовляються з природної сировини.

Штучні тканини

Цей тип включає в себе безліч підтипів. Штучні тканини – це, наприклад, поліамідні тканини (капрон, нейрон і ін), поліефірні (лавсан, поліестер).

Змішані і синтетичні тканини

Це теж підвид штучних тканин. До них відносяться, наприклад, полівінілхлоридні, поліуретанові і акрилові тканини. Головними достоїнствами синтетичних і змішаних тканин вважається здатність добре зберігати форму, а також більш низька (у порівнянні з натуральними тканинами) вартість. Тканини з синтетичних волокон затребувані в будь-який сезон.

Тканини зі сміття

В останні роки все більш популярними стають і тканини з вторсировини. Сучасні екологічні технології надають можливість виробляти тканини навіть зі сміття. Наприклад – пластик, який займає не менше третини всього обсягу сміття в житло сучасної людини.
Виды тканей, их востребованность в модных трендах сегодня
Оббивка меблів, зроблений зі сміття.
Правильно цей тип матеріалу зазвичай називають «поліефір», або ПЕТ. Це сировина досить просто піддається переробці, тому його можна використовувати для виробництва чого-небудь нескінченну кількість разів. Це дозволяє не тільки ефективно і з мінімальною шкодою для навколишнього середовища утилізувати пластикове сміття, але і економити на нафті. Адже спочатку пластик виготовляють саме з неї. Менше споживання нафти – теж важлива складова у справі охорони навколишнього середовища.
На спеціальних заводах пластикове сміття спочатку відмочують, щоб зняти паперові етикетки, після чого знімають кришки з пляшок, пресують всю масу, подрібнюють, нагрівають у паровому котлі, щоб видалити сторонні домішки. У підсумку виходить вторинна гранула, яку називають терміном «флекс».
Подальше використання цієї сировини має різні варіанти. Самим дивним сьогодні вважається отримання хімічного волокна. З нього потім виробляють неткані матеріали, які використовуються у швейній промисловості для утеплення тканин і надання їм стійкості до механічного впливу. Є ще більш «просунуті» технології – виробництво поліестеру, зручною і практичною тканини. Тканини зі сміття сьогодні – це куртки, спецодяг, різного роду упаковочні матеріали, рекламні банери і багато іншого.
Джерело: http://alpama.com.ua/