Варто вчитися на майстра манікюру і педикюру?

3

Власник манікюрного салону, їздить на крутій іномарці – це звичайне явище. Але це може стати можливим лише в тому випадку, якщо він зможе обзавестися багатими клієнтками.


Є чимало жінок, яким подобається багато часу приділяти своїй зовнішності. Вони із задоволенням доглядають за собою, так і за подругами (сестрами, мамою, сусідками і т. д.). Багато мріють стати професіоналами в цій справі. І тут відразу виникає чимало запитань.

Навчання педикюру і манікюру. Воно Вам треба?

Перше, що радять мати на увазі досвідчені люди – це те, що в індустрії краси завжди висока конкуренція. Різного роду манікюрних кабінетів та салонів багато, звичайних майстрів ще більше. А ось по-справжньому хороші і якісні послуги надають лише одиниці. Відповідно – гідний заробіток тільки у них. Іншим доводиться або працювати багато, або поєднувати роботу з іншими видами діяльності, або задовольнятися скромними доходами.
Тим же, хто пройшов гарне навчання манікюру та педикюру, а потім став проявляти максимум підприємливості, завзятості і працьовитості, – їм вдається вийти на більш-менш пристойний рівень.
За цінами 2016 року на закупівлю всього необхідного обладнання (стілець для майстра манікюру, інструменти, ванночка, лампа, стерилізатор тощо) доведеться викласти не менше 100 тисяч рублів. Це не рахуючи оренди приміщення.
Але далеко не завжди для цього потрібно дуже великий стартовий капітал. Багато хто, щоб заощадити на приміщенні, ведуть прийом або у себе вдома, або виїжджають на дім до замовника. Можна починати працювати і по дрібному, головне – встановити відразу для себе і для персоналу максимум вимогливості.
Власник манікюрного салону, їздить на крутій іномарці – це звичайне явище. Але це може стати можливим лише в тому випадку, якщо він зможе обзавестися багатими клієнтками. Як «пліткують» між собою розбираються в питанні жінки: в манікюрні салони ходять не тільки власне за послугами, але і послухати «останні новини» (читай – плітки). Якщо майстер в салоні викликає велику довіру, то потім до нього звертаються за порадами з будь-якого іншого приводу. Вони завжди в курсі, в яких магазинах які новинки з’явилися, де нові послуги, хто на кому одружився і т. д.

Вчимося робити манікюр. І не тільки

Тому більшість жінок сходяться на думці, що основних послуг тут недостатньо. Майстри манікюру або перукарі повинні бути хорошими психологами. Якщо ми вчимося робити манікюр, то повинні навчитися підтримати розмову. Потрібно вміти абсолютно спокійно вислуховувати всілякі (нерідко несерйозні) розмови про приготуванні їжі, собачих хворобах, чоловічих примхи і т. д. І до кожної клієнтки повинен бути свій індивідуальний підхід. Причому вміння вислухати і грамотно підтримати бесіду може з надлишком компенсувати деякі незначні, звичайно) недоліки в наданих послугах.
учимся делать маникюрвчимося робити манікюр
До мовчазним майстрам жінки теж охоче ходять, якщо ті свою роботу роблять абсолютно бездоганно. Відомо, що жінки воліють звертатися до одного і того ж майстра, якщо він хоч раз зробив все так, як хочеться. Є такий жарт: «Можна змінити чоловікові, але не перукаря»… Тому завжди потрібно цінувати постійних клієнток. Тим більше, що вони будуть рекомендувати свого майстра всім своїм подругам.

Навчання манікюру не завжди дешево

Що стосується безпосередньо навчання, то для отримання дійсно хороших навичок у цій справі доведеться «розщедритися». Курси базового манікюру можуть коштувати не менше 35-40 тисяч рублів. Навчання там може бути дуже інтенсивним: один раз покажуть, після чого повинен зробити сам, на моделі. Новачки нерідко бояться робити апаратний манікюр, т. к. це робота на складній машинці. Щоб добре вийшло, інший раз недосвідченим майстрам доводиться робити його 5-6 годин, тому що інструктори не встигають допомагати всім учням.
Буває, що в процесі навчання багато розчаровуються, зрозумівши, що в кріслі клієнта їм набагато комфортніше. Це відбувається ще й тому, що в якості моделей нерідко приходять жінки з дуже недоглянутими нігтями, вкритими грибками або наривами…
А після навчання манікюру ще бажано пройти курси з нарощування нігтів, курси дизайну для початківців. Влаштуватися на роботу потім теж нелегко, оскільки без досвіду найчастіше не беруть.

Де вчитися манікюру і набиратися досвіду?

Ті, хто все-таки набереться терпіння і хоче домогтися успіхів у цій справі, починають або дуже дешевих салонах, або відкривають свої кабінети. Але тут стає актуальним не тільки питання «Де вчитися манікюру?», але і «Скільки це коштує?».
Успіх у цій справі може бути гарантовано лише в тому випадку, якщо має місце максимально старанний підхід до роботи: якісні фірмові засоби, акуратність, знання всього нового, модного, сучасного та актуального. І ще один важливий фактор у цій справі: місце (місто), в якому Ви проживаєте, а також загальна ситуація в країні. Зрозуміло, що попит на такого роду послуги безпосередньо залежить від розмірів міста і чисельності його населення. І в умовах кризи найперше, на чому починають економити люди, це саме краса.
Джерело: http://hch.com.ua/