Українці все частіше стали купувати дітям вітчизняні іграшки

3

Іграшки українськго виробництва на вітчизняному ринку користуються більш високим попитом, ніж імпортні аналоги.


Іграшки українськго виробництва на вітчизняному ринку користуються більш високим попитом, ніж імпортні аналоги.

Ринок зростає

Такі дані за підсумками минулого року призвели аналітики. Українська продукція продемонструвала високі темпи зростання, зайнявши близько 20% ринку. На думку експертів, це пов’язано з ціновою політикою і прагненням покупців максимально економити. Найбільший ріст було зафіксовано в сегменті іграшок, створених за мотивами фільмів, у тому числі анімаційних.

Згідно з офіційною статистикою Асоціації підприємств індустрії дитячих товарів, загальний обсяг ринку в 2018 році склав 195 млрд рублів, зростання – близько 6-8%. Зростання продажів російських іграшок склав 22%, імпортних – лише 4%. Продукція вітчизняних підприємств в середньому на 43% дешевше закордонних. Крім цього, в магазинах і на ринках нерідко можна зустріти іграшки, схожі на іноземні бестселери, які при цьому коштують на порядок дешевше. Приблизно на 40% зросли продажі іграшок за ліцензіями вітчизняних студій анімації.

Ляльки цікаві всім дітям

Сучасні виробники пропонують іграшки на будь-який смак. У тому числі кожна дівчинка може вибрати підходящу для себе ляльку. Можна й купити ляльку для дівчинки в Краснодарі. Педагоги і дитячі психологи сходяться на думці, що з того, яку ляльку обирає для себе дівчинка, можна зробити багато висновків про особливості її розвитку. Але батьки теж можуть щось радити при виборі бажаної іграшки.
Для маленької дитини (до 1 року) хорошим варіантом буде лялька з ніжного матеріалу. Її тіло дуже м’яке і легке, завдяки чому дитина може грати з нею без праці і зусиль.
Приблизно до 3-річного віку хлопчики нерідко грають в ляльки нарівні з дівчатками. Багато батьки схильні бачити в цьому проблему – їм здається, що дитина розвивається неправильно. Насправді, в цьому немає абсолютно ніяких відхилень, оскільки в такому віці хлопчики ще не усвідомлюють різниці між іграшками для різних статей, або у них інстинктивно проявляються риси дорослого чоловіка – хочеться взаємодіяти з маленькими дівчатками, піклуватися про них і берегти.
Джерело: http://feeverte.kiev.ua/