Цитрусовий грім

51

Склад коктейлю:

  • Пиво світле 2/4 частини
  • Лимон
  • Вода газована 1/4 частини
  • Вино біле 1/4 частини
  • Сік лимонний

Коли на дворі стоїть літо і по кілька тижнів не проходить жахлива спека, полювання побалувати себе чим-небудь освіжаючим. Сьогодні я хочу запропонувати вам рецепт цікавого винно-пивного коктейлю, який напевно порадує вас і спекотним вечором після роботи, і в сонячний вихідний день на природі. Змішати коктейль вино з пивом, здавалося б, зовсім не поєднувані напої, на перший погляд здається дивною ідеєю. Але повірте, при правильному виборі інгредієнтів ви здивуєтеся приємному смаку цього напою.

Інгредієнти:

Світле пиво 2/4 частини
Біле вино (краще солодке Gewurztraminer або Riesling) 1/4 частини
Проста газована вода 1/4 частини
Лимонний сік 1 ст. ложка на 250 мл напою
Часточки лимона для прикраси

Приготування:

Оскільки вино рекомендується використовувати німецьке, особисто я намагаюся не заважати країни і використовую баварське світле пиво — Мюнхенський Paulaner Hell, однак підійде будь-світле пиво, що ви любите. В оригінальному рецепті рекомендується використовувати вино Gewurztraminer, але я такого не знайшов, тому взяв альтернативу — солодкий Riesling.

Для приготування коктейля змішайте 1/4 вина, 1/4 простий газованої води і 2/4 світлого пива, потім додайте лимонний сік з розрахунку 1 столова ложка на 250 мл напою і подавайте в келихах прикрашених лимонної часточкою. Замість лимона можна використовувати будь-який інший цитрус – лайм, грейпфрут, що ви більше любите.

Найбільше цей коктейль нагадує лимонад, володіє яскраво вираженим цитрусовим смаком і пшенично-квітковим ароматом. Відмінно втамовує спрагу і не дуже сильно б’є в голову. Але все ж будьте обережні — не зловживайте алкогольними напоями в жаркий час дня. Не бійтеся пробувати нові рецепти і поєднання смаків, здивуйте своїх друзів цим незвичайним напоєм. Напевно зібрати в коктейль вино з пивом не пробував ще ніхто з ваших друзів. Відкрийте для них освіжаючий смак “Цитрусового грому”.