Три за тиждень: у мережі стурбовані великими пожежами, що трапилися після Кемерово.

2
Трагедія в Кемерові, де загинули десятки дітей у пожежі, глибоко потрясла всю країну. Однак сумні пригоди на цьому не закінчилися. В країні щодня трапляються сотні пожеж, але особливо турбують користувачів мережі три з участю дітей, які сталися протягом останніх кількох днів.

Не встигла країна оплакати жертв Кемерово, як вибухнули нові драми з участю дітей. Після національного трауру по всій країні пройшли рейди та перевірки приміщень і особливо тих, в яких проводять час діти. Близько 15 великих торгових центрів вже закрито через виявлення порушень. Але пожежі тривають.

Сочі, 2 квітня

У Сочі на П’ятигорської вулиці півдня горів одноподъездный багатоповерховий будинок з мансардою, гасіння ускладнював сильний вітер. В ході пожежі ніхто не постраждав, було евакуйовано трохи більше 50 людей, серед них 15 дітей.

Поширення вогню вдалося зупинити на площі 600 квадратних метрів. Ліквідували вогонь 38 машин і 133 пожежників. Позбулися житла людей тимчасово розмістили в пансіонатах і будинках відпочинку.

Причина загоряння з’ясовується.

Три за неделю: в сети обеспокоены крупными пожарами, случившимися после Кемерово

Новосибірськ, 4 квітня

Під час сніданку в дитячому садку № 348 “Коник” у Ленінському районі Новосибірська пролунав сигнал пожежної тривоги. Фахівці відзначили, що в ході злагоджених дій персоналу ніхто не постраждав, з приміщення ще до приїзду рятувальників було евакуйовано 45 дітей і дев’ять співробітників. Всього в саду знаходилося 156 дітей. Пожежники приїхали через 6 хвилин.

Після трагедії в Кемерові персонал і діти влаштовували пробні евакуації, що допомогло в стресовій ситуації. Дітей відвели в сусідню школу, звідки їх забрали батьки. Ніхто не постраждав.

Три за неделю: в сети обеспокоены крупными пожарами, случившимися после Кемерово

Москва, 4 квітня

У складському приміщенні на одному з верхніх поверхів торгового центру “Персей для дітей” в Москві на Малій Семенівської вулиці розгорілася пожежа. Його площа склала 80 квадратних метрів. Чотири основних поверху торгового центру займав дитячий торговий центр.

З будівлі ТЦ евакуювали 600 осіб. Постраждалих оперативно доставили в медичні центри двома вертольотами. На даний момент один співробітник центру загинув, надихавшись димом. Шість пожежних також постраждали, один з них перебуває у важкому стані.

Три за неделю: в сети обеспокоены крупными пожарами, случившимися после Кемерово

У мережі стурбовані останніми подіями, не приховуючи своєї паніки.

“Який жах! А що далі? Хочу вірити, що це не підстроєно!”

“Це що жорстокий флеш-моб?”

“Страшно з дому виходити з дітьми було після Кемерово, а тут розумієш, що і вдома немає порятунку, як страшно”

“І куди служби дивляться? Що відбувається?”

Багато бояться відпускати дітей у шкільні табори, де їх зазвичай водять в розважальні центри, кінотеатри.

25 березня в кемеровському торговому центрі “Зимова вишня” сталася пожежа. Він забрав життя 64 осіб, більшість з яких діти. Після трагедії в Кемерові, яка потрясла багатьох росіян, із закінченням жалоби життя повернулося на круги своя. Мережа знову заполонили життєрадісні і веселі публікації, які, втім, викликали сумні почуття у співачки Поліни Гагаріної.