Том Коллінз

44

Склад коктейлю:

  • Содова вода
  • Лід
  • Лимон
  • Джин
  • Сік лимонний

Як відомо, різноманітність смакових уподобань дуже широко, і далеко не кожен погодиться вживати певні види напоїв. Причини можуть бути дуже різноманітними, де в одних випадках алкоголь надто міцний, а в інших без нього знижується можливий рівень одержуваного задоволення. Для вирішення подібних «капризів» спеціально з’явилися коктейлі, що задовольняють побажання і першого, і другого.

Більшість класичних коктейлів наготовлюють на основі найпоширеніших у цій справі інгредієнтів, щоб отримати улюблені смаки. У цьому переліку-і такий коктейль як «Том Коллінз», основний елемент якого – джин. Свою оригінальну назву коктейль придбав завдяки склу «Коллінз», власне з якого роблять стакани для напою. Келихи «Коллінз» в розмірному співвідношенні не схожі на інших представників: вони високі, але в теж час тонкі.

Присутність коктейлю «Том Коллінз» стане чудовою складової при несподіваний прихід гостей, імпровізованому фуршеті або просто для задоволення свого бажання чого-небудь незвичайного після насиченого і тривалого дня.

Процес приготування коктейлю складається з наступних етапів:

1) Беремо келих Коллінз і заповнюємо його льодом;

2) Далі додаємо джин, простий сироп і лимонний сік, які перемішуємо 10 секунд коктейльної ложкою;

3) Потім зверху наливаємо содової води і знову перемішуємо, але вже 15 секунд;

4) Можна прикрасити край келиха шматочком лимона або ж покласти коктейльну вишню напій.

Коктейль слід вживати відразу ж після завершення приготування, інакше може розтанути лід, за рахунок чого значно знизиться ефект напою. І пам’ятайте про соломинку, яка повинна бути присутньою в келиху.

При приготуванні коктейлів, у складі яких повинен бути присутнім лід, для отримання результату без втрати якості і смаку, важливо забезпечити доставку води на місце приготування, де і слід робити крижані заготовки.

В цілому, коктейль «Том Коллінз» вельми цікавий напій, для створення якого не знадобиться витрачати багато сил і коштів, адже використовувані інгредієнти досить поширені, та й коштують вони відносно інших недорого. З упевненістю можна резюмувати, що подібний коктейль здатний внести в звичні відчуття по-справжньому новий і оригінальний смаковий відтінок.