«Тільки поправилась»: Олена Ваєнга показала архівне фото.

1
Не секрет, що архівні фотографії викликають у шанувальників знаменитостей особливі почуття. Їм хочеться порівнювати кумирів, які вони є зараз, з тим, що було. Так сталося і з відомою співачкою Оленою Ваєнгою, яка показала передплатникам в Инстаграме старий знімок з колегою.

Популярна естрадна співачка і композитор опублікувала в особистому мікроблозі фотографію, на якій вона зображена разом з партнером по сцені Михайлом Яцевичем. Жінка не стала розкривати якихось деталей, супутніх цій публікації, а просто зазначила, що вони плідно співпрацюють майже чверть століття.

«Яцевич і я… Господи, як час-то… 23 роки «разом»

«Только поправилась»: Елена Ваенга показала архивное фото

Природно, цей знімок відразу ж став предметом детально обговорення серед користувачів соціальної мережі. Багато хто з них відразу ж взялися описувати, як змінилися зовні артисти, даючи іноді досить цікаві характеристики і проводячи цікаві паралелі. Причому як Олені, так і Михайлу.

«Михайла не дізналася. А Ви прям модель, струнка!»

«А ще кажуть, що дружби між чоловіком і жінкою не буває!»

«Мішу не впізнати!

«Леночка, добрий вечір! Михайла відразу не впізнала, а Ви не змінилися!»

«Так… Час летить… Ви все така ж, а як Яцевич полисів!»

«Тільки поправилась…»

«Точно циганка»

Що примітно, кілька передплатників Олени спробували дізнатися, чому вони не разом з Михайлом в якості пари. Але на це Ваєнга просто і з гумором відповіла, що у неї є чоловік, а у Яцевича – дружина, а подібні питання їй вже порядком набридли.

«Только поправилась»: Елена Ваенга показала архивное фото

А не так давно Олена розповідала шанувальникам в мережі про своє перебування в лікарні, скаржачись на процедури, які їй просто набридло робити.