Текиловый світанок

58

Склад коктейлю:

  • Текіла 2 частини
  • Сік апельсиновий 4 частини
  • Сироп Grenadine 0,5 частини
  • Лід


Сьогодні ми пропонуємо вам спробувати коктейль з красивою назвою “Текиловый світанок”. Коктейль був створений в 1930х роках в Мексиці. Основа коктейлю – текіла і грейпфрутовий сироп Гренадін. Коктейль володіє насиченим цитрусовим смаком і свіжим смаком. Коктейлі з текілою і гренадином, отримали своє первісне поширення в Мексиці, дійшли і до нас. Спробуйте приготувати коктейль за нашим рецептом і влаштувати для своїх друзів справжню мексиканську вечірку!
Інгредієнти:

Для коктейлю з текілою і гренадином “Текиловый світанок” вам знадобиться: кілька кубиків льоду 2 частини текіли, частини гренадину, 4 частини апельсинового соку.

Приготування:

Приготувати коктейль зовсім не складно. Коктейль готується відразу в келиху, зазвичай коктейль розливають у келихи спеціальної форми, під назвою хайбол. Якщо у вас немає таких келихів, підійдуть будь-які глибокі келихи. В хайбол, наповнений кубиками льоду, налийте апельсиновий сік і текілу. Перемішайте і дайте трохи постояти. Потім додайте сироп Гренадін в центр келиха і почекайте, поки він опуститься на дно.
Прикраса:

Прикрасити готовий коктейль можна спеціальної коктейльною вишнею або часточкою апельсина.
Для різноманітності коктейльної карти на вашій вечірці, можете приготувати і інші коктейлі з текілою і гренадином, наприклад, коктейлі Мексиканець або Криголам. Ці коктейлі порадують ваших друзів, а готувати їх зовсім просто. Дивіться детальніше у нашому розділі з рецептами.

Читайте також:

  • Як правильно приготувати і подати знаменитий коктейль Космополітен.