Текіла бум

59
Facebook
Twitter
Google+
Pinterest

Склад коктейлю:

  • Текіла 50 мл
  • Sprite 100 мл

Коктейль Текіла Бум не раз зустрічався глядачам в кадрах чергового голлівудського блокбастера. Особливо всім запам’ятався спосіб пиття Текіли Бум. Саме завдяки цьому «Бум» коктейль і став знаменитий. Мабуть, це самий популярний коктейль з текілою і спрайтів.

Для приготування коктейлів знадобляться наступні інгредієнти:

– Срібна текіла 50 мл

– Спрайт 100 мл

Як коштувати пити Текілу-Бум

Для цього змішують текілу з будь-яким газованим напоєм (Лимонад, Кола або Тонік). Ця суміш і є рецептом коктейлю, але деколи до нього додають і інші алкогольні напої. Але повернемося до нашого «Буму». Келих накривають або серветкою, або який-небудь картонкою, можна зошитом або навіть рукою. Далі коктейль кілька разів збовтують прямо на столі, бажано проти годинникової стрілки і вдаряють келихом по столу (тут головне не перестаратися, а то так і келих можна розбити) і швидко випивають вміст. Від удару об стіл келихом, його вміст сильно піниться. Також можна почути характерне для Текіли Бум шипіння газованого напою. Це служить звуковим сигналом того, що коктейль готовий.

Коктейль Текіла Бум відмінно піднімає настрій на вечірці і підходить як для пиття в охолодженому вигляді з кубиками льоду, так і в теплому вигляді. Любителі «міцніше» змішують текілу з будь-яким пивом. Заважаючи текілу з газованою водою можна змінити і колір коктейлю. Наприклад, змішавши його з Колою, ви отримаєте більш темний колір, а якщо з апельсиновим напоєм, то — жовтуватий відтінок. Головне, щоб в Текілі Бум були присутні гази.

Якщо вам сподобався цей коктейль, то вам обов’язково варто спробувати ще один рецепт коктейлю «Золота Текіла Бум». Ці коктейлі з текілою і спрайтом чудово підійдуть для вечірки вдома!