«Сумне видовище»: Чумаков та Ковальчук розчарували своїми костюмами.

2
Молоді батьки Юлія Ковальчук та Олексій Чумаков, залишивши дочку на піклування нянь, приїхали на урочисту церемонію вручення премії Ru.TV разом, але так і не змогли виправдати очікування шанувальників. Артисти розчарували публіку своїм безглуздим стилем.

Напередодні ввечері майже всі представники вітчизняного шоу-бізнесу зібралися в столичному Crocus City Hall на урочистому врученні восьмий музичної премії телеканалу Ru.TV. На святковому заході з’явилися не тільки всім відомі російські зірки, але і початківці артисти. Не могло не привернути особливої уваги публіки поява на червоній килимовій доріжці однією з найяскравіших пар російської естради Олексія Чумакова і Юлії Ковальчук.

«Печальное зрелище»: Чумаков и Ковальчук разочаровали своими костюмами

Менше року тому музиканти вперше стали батьками, але Юлія вже перебуває в чудовій фізичній формі, яку вона з якихось причин вирішила не демонструвати публіці минулого вечора. Перед репортерами співачка позувала у довгому об’ємному плаття брудно-рожевого кольору.

Олексій стояв поруч з дружиною у своїх традиційних брюках в індійському стилі, які він доповнив класичним чорним піджаком і базової футболкою в колір.

«Печальное зрелище»: Чумаков и Ковальчук разочаровали своими костюмами

«Безформна якась… що за вбрання на наших зірок?!»

«Кошмар, що за плаття? Як куріпка!»

«Вбрання вибрали жахливі, а така гарна пара»

«Сукню, звичайно, кошмар. Але може вона знову вагітна?»

«Сумне видовище – не вміють яскраво і стильно одягатися наші зірки»

«Навіщо таке оборчатое плаття? Пузо чи що приховує?»

«Гарний чоловік, а одягнувся не зрозуміло на що»

«Безглузді якісь вбрання на них»

«Юля знову в положенні? Таке відчуття, що вона приховує животик», – писали в мережі розлючені чином кумирів інтернет-користувачі.

«Печальное зрелище»: Чумаков и Ковальчук разочаровали своими костюмами

Зазначимо, що Юлія Ковальчук часто стає об’єктом для насмішок в мережі саме з-за свого стилю. Олександр Васильєв не раз з іронією відгукувався про невміння співачки гідно одягатися. Втім, сама Юлія не поділяє думку історика моди і готується випустити у світ свою лінію одягу.