Стильно, швидко, недорого: ОБІ навчить москвичів, як зробити ремонт своїми руками.

3
ОБІ відкрила в МЕГЕЙ Теплий Стан експериментальний шоу-рум, де можна навчитися дизайну та ремонту на практиці.

Мережа гіпермаркетів для ремонту і дачі ОБІ спільно з торговими центрами і МЕГА онлайн-порталом InMyRoom запустила інтерактивний проект «Велика енциклопедія ремонту». Його унікальність полягає в концепції тест-драйв. 21 липня в МЕГЕЙ Теплий Стан відкрився для відвідувачів дизайнерський шоу-рум ОБІ, де можна не лише знайти незвичайне рішення для свого інтер’єру, але і прокачати навички в дизайні та ремонті та отримати поради професіоналів. Шоу-рум працюватиме до 23 вересня, експозиція буде оновлюватися. Кожні вихідні на майданчику будуть проходити воркшопи, лекції відомих дизайнерів, майстер-класи та творчі майстерні для дітей.

Стильно, быстро, недорого: ОБИ научит москвичей, как сделать ремонт своими руками

«Велика енциклопедія ремонту» — це новий формат корисного сімейного дозвілля для москвичів, які цікавляться дизайном інтер’єру і хочуть зробити свій будинок більш затишним, стильним і індивідуальним. Ми пропонуємо всім бажаючим спробувати свої сили в ремонті і пройти з нами через його основні етапи — від чорнових робіт до фінального декору. Відвідувачі зможуть отримати рекомендації від дизайнерів інтер’єру, експертів провідних брендів та професійних майстрів», — говорить Ганна Несмелова, PR-менеджер ОБІ.

«Разом з ОБІ ми створили цей проект, щоб поділитися з нашими відвідувачами новими ідеями і надихнути на нестандартні рішення, які допоможуть зробити інтер’єр їх будинків не тільки затишним і функціональним, але і оригінальним. Вибраний для проекту формат тест-драйву дозволить кожному відвідувачу поринути у світ сучасного дизайну і від початку до кінця простежити процес реалізації найсміливіших і унікальних ідей. Наша мета — надихнути кожного учасника проекту і подарувати йому не тільки готові рішення для інтер’єру, але і позитивні емоції, які допоможуть сприймати процес ремонту як захоплююче творчість», — говорить керуючий торгового центру МЕГА Теплий Стан» Адріан Миреа.

Стильно, быстро, недорого: ОБИ научит москвичей, как сделать ремонт своими руками

У перший дні роботи шоу-руму ОБІ в «МЕГЕЙ Теплий Стан» відвідувачі побачили, як в режимі реального часу професіонали з будівельної компанії «Добре» створюють ванну кімнату за проектом дизайн-бюро Олени Горської. За словами автора, це яскравий і зухвалий, але при цьому функціональний інтер’єр ванною для всієї родини.

Паралельно на майданчику проходили воркшопи з облаштування і правил перепланування ванної кімнати. Поки дорослі вивчали, як самостійно встановити сантехніку і на чому не можна економити при ремонті ванної, для дітей були організовані творчі заняття з ручного розпису плитки. Учасники заходів отримали не тільки корисні знання і надихаючі ідеї, але і приємну знижку на покупки в ОБІ.

У серпні заплановано лекції автора дизайн-проекту шоу-руму Олени Горської, а також дизайнера «Школи ремонту», засновника сервісу «FIX Ремонт» Михайла Жиліна. Дізнатися програму заходів та розклад майстер-класів можна на сторінці проекту «Велика енциклопедія ремонту».

Стильно, быстро, недорого: ОБИ научит москвичей, как сделать ремонт своими руками

Слідкуйте за новинами проекту, останніми подіями на майданчику в МЕГЕЙ Теплий Стан і свіжими фото в групах ОБІ в соцмережах.

[i]Довідка про компанію ОБІ:
У Росії компанія ОБІ прийшла в 2003 році і стала першою західною роздрібною мережею DIY в країні. На даний момент в Росії працюють 28 гіпермаркетів ОБІ в 14 містах: 9 — у Москві, 5 — в Санкт-Петербурзі, по 2 магазину — в Нижньому Новгороді і Єкатеринбурзі і по одному — в Казані, Омську, Волгограді, Краснодарі, Саратові, Рязані, Сургуті, Брянську, Тулі і Волзькому.

Стильно, быстро, недорого: ОБИ научит москвичей, как сделать ремонт своими руками