Шкода себе: Світлана Лобода розповіла Андрію Малахову про госпіталізацію.

3
Знаменита співачка Світлана Лобода прославилася яскравою, хоч і недовгого роботою у складі жіночої групи «ВІА Гра». Незабаром після відходу з колективу вона почала будувати сольну кар’єру, що вдається їй більш ніж успішно, адже артистка – справжній трудоголік і багато часу присвячує музиці, яку вважає справою свого життя. Її дуже засмутив зрив гастролей, який був пов’язаний з екстреною госпіталізацією, і вона відверто розповіла про пережите ведучому програми «Прямий ефір» Андрію Малахову.

Наприкінці жовтня на одній із репетицій концерту 36-річна Світлана Лобода відчула нездужання і зомліла. Вона була доставлена в лікарню, де їй зробили термінову операцію на нирках. З-за необхідності дотримувати строгий постільний режим поп-виконавиця перенесла заплановані концерти, до яких серйозно готувалася. Шанувальники засипали селебріті питаннями та її самопочуття і вона запевнила їх, що дуже засмутилася через зірвані планів, але має намір виправити ситуацію і незабаром знову вийти на сцену. І дійсно, вже через кілька днів після виписки вона заявила, що «знову в строю» і відновила гастрольний тур.

Жалко себя: Светлана Лобода рассказала Андрею Малахову о госпитализации

Лобода дала ексклюзивне інтерв’ю Андрію Малахову. Шоумен анонсував новий випуск своєї програми «Прямий ефір», в рамках якого його гостя розповіла про двотижневе перебування в лікарні, своїх недавніх пологів у США, батька своєї молодшої дочки Тільди і недільної служби в храмі. Світлана покаже і розповість, з ким живе в Лос-Анджелесі і чому, не дочекавшись дозволу лікарів, їде в тур по Німеччині.

Подивитися цю публікацію в Instagram

(@malakhov007) 7 Лис 2018 в 11:07 PST

«У холодну машину швидкої допомоги села і плачу від того, що мені себе шкода і це, звичайно, дуже боляче…»

Жалко себя: Светлана Лобода рассказала Андрею Малахову о госпитализации

Телеефір із зіркою вийде на екрани вже сьогодні ввечері, 8 листопада. Шанувальникам Лободи особливо цікаво дізнатися про улюбленого кумира, від якого вона народила молодшу спадкоємицю. За даними інсайдерів, мова йде про 55-річному солисте німецької групи Rammstein Тилле Линдеманне. У цьому практично ні у кого не залишилося сумнівів, особливо після того, як він приїхав до неї на виписку, щоб відвезти додому.

Жалко себя: Светлана Лобода рассказала Андрею Малахову о госпитализации