«Що з нею?»: Ліндсі Лохан спантеличила видом без макіяжу.

2




31-річна американська актриса і співачка Ліндсей Лохан з’явилася на вулицях Нью-Йорка без макіяжу і сполохала інтернет постарілим обличчям. В цілому образ і фігура залишилися колишніми, але стан шкіри на обличчі і згаслий погляд стурбував фанатів Ліндсі.

Ліндсі, відома своїми згубними звичками, останнім часом здає все більше. Фанати в шоці – як можна так погано виглядати в 31 рік з такими фінансовими можливостями. Багато хто вважає, що алкоголь і наркотики продовжують бути присутнім в житті актриси, інакше як пояснити її преображення.

Інші вважають, що актриса, можливо, хвора – звідси і нездоровий вигляд шкіри і згаслий погляд.

«Что с ней?»: Линдси Лохан озадачила видом без макияжа

Лохан не так давно вдарилася в мусульманство і багато прихильники сподівалися, що віра врятує її від згубних звичок. Але, схоже, дива не сталося і актриса, як і раніше, веде нездоровий спосіб життя:

“Як бабуся виглядає, особа пропитое, очі згаслі”,

“Що з нею? Хворіє або п’є?”,

“Попсувала її життя. виглядає на 50”,

“Нагадує нашу Анисину”,

“Що ж алкоголь робить з людьми”,

“Невже при таких доходах, можна так виглядати?”,

“Спилася дівка, а яка красуня була”,

“Жахливо виглядає, ось так у 30 стати бабою! О боже як можна було, при грошах, при своїй особистості не рости, а падати”,

“Недовго її мусульманство тривало… а шкода, релігія була для неї виходом”.

«Что с ней?»: Линдси Лохан озадачила видом без макияжа

У 2007 році Ліндсі Лохан була визнана журналом Maxim найбажанішою і сексуальною жінкою в світі і була обличчям фірми Louis Vuitton. Її пристрасть до алкоголю призвело до того, що вона втратила багато ролей і, відповідно, грошей. Ліндсі не раз заарештовували за водіння в нетверезому вигляді. Потім додалися наркотики і лікування. У 2016 році актриса стала вивчати іслам.

На фото, які з’явилися в соцмережах, Ліндсі Лохан не раз показувалася не в найвигіднішому світлі. На кадрах чітко проглядається целюліт, синці на ногах і обвислий живіт актриси. Шанувальники шоковані зовнішнім виглядом зірки.