«Сама на себе не схожа»: Вику Циганову не дізналися на знімку Ваєнги.

1
Відома співачка Олена Ваєнга опублікувала у своєму мікроблозі знімок з колегою Вікторією Циганом, ніж привела в невелике замішання користувачів соціальної мережі: вони просто не впізнав на фотографії артистку.

Популярна російська естрадна співачка, автор пісень і композитор виклала в особистому мікроблозі знімок, на якому вона зображена в компанії не менш відомої артистки. Олена не стала розповідати шанувальникам, де відбулася її зустріч з Вікторією Циганом і писати якісь жалісливі слова під цією публікацією, а просто віддала належне таланту своєї колеги.

«З красивою і талановитої Вікторією Циганом», – просто прокоментувала кадр Ваєнга.

«Сама на себя не похожа»: Вику Цыганову не узнали на снимке Ваенги

Що примітно, передплатники Олени просто не впізнали Циганову на цьому знімку. Фанати співачки навіть зізналися, що так і зрозуміли би хто це, якщо б Ваєнга не розповіла, з ким вона сфотографувалася. До того ж, деякі зазначили, що пластичні операції пішли Вікторії тільки на користь.

«Вікторія сильно змінилася! Дуже добре виглядаєте!»

«Навіть і не дізнатися Віку… Якщо б не написали, хто з Вами, то гадала б! Красуні!»

«Так… У Вікі вдала пластику…»

«Я б Віку і не дізналася! Дуже змінилася!»

«Ось Циганова… Слів немає. Чим старше, тим молодше!»

«Циганова сама на себе не схожа. Скоро взагалі її не дізнаєшся…»

До речі, частина інтернет-користувачів відзначили схожість 54-річної Циганом з іншими знаменитостями. Наприклад, художник чомусь порівняли з Марією Кожевнікової.

«Сама на себя не похожа»: Вику Цыганову не узнали на снимке Ваенги

До речі, нещодавно Ваєнга побувала в Орлі з концертом, який перервала раніше терміну. На своїй сторінці у инстаграме співачка сумбурно намагалася порозумітися на цю тему.