Розіграш дня: вибираємо імя для малюка.

2
Редакція Єви.Ру рада представити черговий розіграш дня. Розкажіть нам про те, як ви вирішили назвати свого малюка і виграйте багатофункціональний мобіль на ліжечко «Мрії про метеликів» від Fisher-Pice®.

Виробник дитячих розвиваючих іграшок Fisher-Pice® розробив багатофункціональний мобіль на ліжечко «Мрії про метеликів», який стане справжньою окрасою дитячої.

Мобіль кріпиться до дитячого ліжечка на відстані 21-25 см від малюка, краще всього, якщо він буде розміщений над корпусом дитини – саме така відстань є оптимальним для зорового контакту новонароджених. Найбільше немовлята люблять спостерігати за рушійними об’ємними предметами: три кольорових ведмедика, плавно рухаються під спокійні мелодії і звуки природи, привернуть увагу малюка і йому доставлять масу задоволення. Мобіль може працювати як проектор – ведмежата крутяться, а на стелю дитячої проектуються картинки з музичного купола – метелики і листочки, повільно переміщаються по стелі.

Спостерігаючи за поведінкою малюка, мама підбирає режим, який найбільш відповідає його настрою і часу дня. Коли малюк заснув, мобіль можна використовувати як нічник, що наповнює простір дитячої м’яким розсіяним світлом. Пульт дистанційного керування дозволяє перемикати режими роботи, не турбуючи дитини.

Для маленької дитини мобіль «Мрії про метеликів» виконує роль тренажера уваги, концентрації, зорових і слухових асоціацій. Підростаючи, дитина буде намагатися дотягнутися до рухомих іграшок, «танцювати» в ліжечку і видавати звуки під улюблені мелодії. Звикаючи до певної мелодії або проекційним картинок перед сном, малюк швидше заспокоюється і спокійно засинає.

Переможець буде визначений протягом дня випадковим чином і оголошено о 17.00 за київським часом.

Посилання по темі:

Розіграш дня: квитки на мюзикл «Граф Орлов»