Російські лікарні отримують нове обладнання для УЗД

5

Нове медичне обладнання для проведення УЗД-діагностики, яка в даний час поставляється в провінційні російські лікарні, дає можливість скоротити час виконання всіх необхідних процедур до 15 чи навіть 5 хвилин. При цьому самі пацієнти більше не будуть відчувати якийсь дискомфорт під час цих процедур.


Нове медичне обладнання для проведення УЗД-діагностики, яка в даний час поставляється в провінційні російські лікарні, дає можливість скоротити час виконання всіх необхідних процедур до 15 чи навіть 5 хвилин. При цьому самі пацієнти більше не будуть відчувати якийсь дискомфорт під час цих процедур. Ці ультразвукові сканери мають таку вартість, яка по кишені будь-якій клініці. Таку техніку пропонує, наприклад, компанія «EPIQ.INFO». Залишається тільки пройти курси УЗД діагностики для лікарів і медсестер.
Можливості техніки нового покоління перевершують можливості всіх тих апаратів, які використовувалися в Росії до цих пір. Тепер будь-онкологічне захворювання може бути виявлено на ранніх стадіях без будь-яких негативних впливів на організм. Тому використовувати цю техніку можна необмежену кількість разів, рівно стільки, скільки буде необхідно лікаря для об’єктивної постановки діагнозу і для відстеження ефективності лікувальних заходів. За словами фахівців, нове обладнання дає можливість навіть визначати ефективність курсу хіміотерапії.
Діагностична технологія із застосуванням нового обладнання називається «соноэластография». Застосовується вона для проведення диференціального дослідження онкологічних новоутворень при аналізі стану молочної та щитовидної залози.
Нова технологія УЗД-діагностики також дає можливість провести необхідний комплекс заходів по кількісній оцінці рівня еластичності печінки і підшлункової залози.
Відомо, що це обладнання застосовувалося протягом півтора місяців у лікарнях Омська. Там було проведено 60 інноваційних досліджень, які дозволяють освоїти і впровадити технології аналізу щільності тканин і внутрішніх органів.