Прибираємо «апельсинову кірку» раз і назавжди

8

Целюліт – косметична проблема, яка виникає через порушення обміну речовин.


Целюліт – косметична проблема, яка виникає через порушення обміну речовин.
По суті «апельсинова кірка» являє собою застійні явища в тканинах, вирішити які можна, нормалізувавши роботу лімфатичних капілярів і системи кровоносних судин. Для цього варто приймати контрастний душ, кілька разів в місяць піддавати проблемні зони антицелюлітного масажу (як правило, це стегна і сідниці). Приймаючи рішення самостійно виконувати цю процедуру, дуже важливо не перестаратися. Масаж проблемних ділянок не повинно викликати неприємних хворобливих відчуттів. Після масажних процедур бажано застосовувати крем проти целюліту, який слід наносити на розігріті ділянки шкіри розміреними круговими рухами.
При бажанні прибрати целюліт в домашніх умовах при правильному підході – завдання щодо нескладна, потрібно тільки набратися терпіння і докласти незначних зусиль. Для початку варто сісти на антицелюлітну дієту, прибравши з меню жирну їжу, борошняні вироби, солодощі. Крім того, бажано обходити стороною продукти з високим вмістом крохмалю і барвників. Замість них варто вживати їжу, багату вітамінами і мікроелементами. Суворо дотримуватися такої дієти потрібно як мінімум кілька тижнів, а при необхідності – місяць.

Профілактика целюліту за допомогою виконання фізичних вправ

Запобігти появі целюліту допоможе комплекс фізичних вправ, що включає присідання, стрибки, махи, віджимання. Виконувати вправи необхідно регулярно максимально припустиму кількість разів. Ще краще – систематично відвідувати фітнес-клуб, танц-пол або басейн. Відмінною профілактикою целюліту є також тривалі прогулянки пішки.