Потрібно робити обробку фотографій

9

Сучасні фахівці в фотомистецтві не мають єдиної точки зору з питання обробки фотографій. Тому між ними періодично виникають суперечки.


Сучасні фахівці в фотомистецтві не мають єдиної точки зору з питання обробки фотографій. Тому між ними періодично виникають суперечки.
Більшість все-таки дотримуються думки, що кожен фотограф в процесі зйомки повинен максимально використовувати всі технічні можливості, які є у фотоапарата. Обробка фотографій повинна полягати в тому, щоб майстер отримав в результаті максимально яскравий, цікавий, добре виглядає знімок. Обробка фото ні в якому разі не повинна представляти собою банальне усунення помилок і ляпів. І ціна на обробку фото в професійній студії повинна бути прийнятною, щоб замовити таку послугу міг будь-яка пересічна людина. Але деякі майстри вважають, що ніякої обробки фотографій не повинно бути в принципі, що знімки повинні бути максимально натуральними.
Методика обробки фотографій в фотошопі заснована в більшій мірі на звичайній плівковій фотографії. Тільки різниця в тому, що в цифровому варіанті вони стали простіше і доступніше. Найпростішими функціями є кадрування, поворот, зміна кольору (переклад в чорно-білий варіант), тонування знімка.
Всі ці прийоми сьогодні вже вважаються буденним явищем. Необхідність їхнього застосування обґрунтована відповідним форматом кадру апарату і налаштуваннями. Деякі знімки краще виглядають в квадратному варіанті, але, скільки не старайся, матриця має суворо встановлені стандартні форми і розміри, тому квадратний знімок отримати не вийде.