Посуд фірми Fissler – якість з Німеччини

3

Посуд та інші предмети кухонного начиння від компанії Fissler – це ідеальне рішення для тих, хто не тільки стежить за своїм харчуванням і веде активний спосіб життя, але і хоче навчитися професійно готувати.


Компанія Fissler постійно розробляє нові види посуду, найуважнішим чином відстежуючи останні тенденції в кулінарії, реагуючи на всі актуальні запити споживачів. Ручки, які не нагріваються, кришки спеціальної форми, призначені для збереження натурального кольору і аромату продуктів, міцне дно і антипригарне покриття – все це сьогодні є невід’ємною частиною будь-якої продукції компанії.
Посуд та інші предмети кухонного начиння від компанії Fissler – це ідеальне рішення для тих, хто не тільки стежить за своїм харчуванням і веде активний спосіб життя, але і хоче навчитися професійно готувати.
Для виробництва посуду Fissler використовуються тільки високоякісні матеріали. Посуд повністю відповідає всім міжнародним стандартам безпеки і санітарно-гігієнічних правил. В ній можна готувати їжу та для самих маленьких дітей. Тому всім грамотним господиням рекомендується посуд Fissler. Дізнатися ціни на набори посуду можна на офіційному сайті інтернет-магазину німецької фірми по посиланню: posuda-super.ru.

Переваги посуду зі сталі

Однією з найбільш затребуваних сьогодні різновидів є посуд із нержавіючої сталі. Вона не боїться кислот і лугів, служить довго, готувати в ній можна будь-які страви. Каструлі мають товсті стінки, дно складається з декількох шарів, температура добре тримається. Їжа в такому посуді сама доходить до готовності після відключення плити. Смак у їжі виходить ідентичний готування в російської печі. Ще одна важлива перевага посуду зі сталі: в ній можна готувати без олії, відповідно – їжа стає більш корисною і більш легко засвоюваної.

Як відрізнити фірмову від підробки

Але такими якостями володіє тільки фірмова продукція. В даний час в Росії продається дуже багато контрафакту, виготовленого із сплавів металів невідомого походження.
Відрізнити якісну фірмову посуд від підробки нескладно: достатньо звернути увагу на вагу вироби – справжня посуд завжди важка.
Крім цього, справжня посуд не змінює свій вигляд після численного миття з хімічними засобами. На підробках вже після декількох разів використання миючих засобів з’являються темні плями.
Джерело: http://akvarelka.com.ua/