Поради щодо вибору дитячих іграшок

3

Коли Ви маєте намір купити дитині іграшку, то зверніть увагу на кілька основних критеріїв.


Коли Ви маєте намір купити дитині іграшку, то зверніть увагу на кілька основних критеріїв.

Матеріал, форма, запах

Іграшка повинна бути виготовлена з безпечних матеріалів. Для дітей віком до 3 років не рекомендується купувати іграшки з натурального хутра, деревної кори, шкіри.
Советы по выбору детских игрушек
М’які іграшки можуть линяти (змінювати колір протягом часу), в них можуть накопичуватися бактерії. Особливо це актуально для самих маленьких дітей, які можуть заштовхувати такі іграшки спочатку собі в рот, після чого возити їх по підлозі. Такі іграшки стають джерелом небезпечних інфекцій.
Форма виробу не повинна мати якихось гострих частин, виступаючих кутів, задирок і інших елементів, які можуть пошкодити руки дитини.
Краще всього купувати іграшки у великих спеціалізованих магазинах, або в надійних інтернет-магазинах, наприклад – на сайті https://3d-toy.ru/catalog/toys/vehicles/baby-toys-cars/.
Якщо іграшка має стійкий неприємний запах, то це може бути ознакою токсичності. Те ж саме стосується колірної гами виробів. Вона повинна бути природною. Натуральні кольори можуть свідчити про наявність токсичних речовин, так і самі по собі такі кольори можуть виробляти неприємний для дитини візуальний ефект.

Психологічні ефекти

Іграшки повинні бути реалістичними, тобто схожими на реальних тварин або людей. Небажано давати дітям грати з якимись незрозумілими абстрактними фігурами і вигаданими істотами, оскільки вони сприяють формуванню спотвореного уявлення про навколишній світ. Також небажано дітям грати з іграшками у вигляді різних монстрів, чудовиськ і т. д.
Советы по выбору детских игрушек
На продажної упаковці обов’язково повинні бути:

  • попереджувальні написи, якщо іграшка може бути небезпечна для дитини при якихось конкретних обставин;
  • інструкції щодо безпечного використання виробів;
  • рекомендований вік дітей.

Видаються іграшками звуки не повинні їх лякати, і не повинні нікого дратувати (в тому числі дорослих). Ті частини виробів, в яких проводиться зіткнення з губами дитини, повинні бути виготовлені з легко дезинфицируемых матеріалів, не повинні вбирати вологу.
Джерело: http://drpepper.org.ua/