Покупки в Інтернеті, що не рекомендується купувати в зарубіжних інтернет-магазинах

3

Покупки в інтернеті, за які можна отримати проблеми з законом. Причини заборони такого роду покупок в інтернет-магазинах.


Покупки в інтернет магазинах вже стали звичною справою, в тому числі і зарубіжних. Нашим читачам ми розповідали, як купувати одяг собі і дітям в інтернет магазинах, хто пропустив може прочитати за цим посиланням: https://timofeeva-letunovskaya.ru/moda/2105-kak-kupit-odezhdu-v-internet-magazinah.html і https://timofeeva-letunovskaya.ru/moda/2116-kak-kupit-detskuyu-odezhdu-v-internet-magazine-i-ne-oshibitsya.html.
Ми завжди думаємо, що крім ножів, пістолів і наркотиків в зарубіжних інтернет магазинах можливо придбати практично все. Насправді безліч винятків, і навіть придбання телефону може обернутися кримінальним переслідуванням. Зараз постараємося відповісти на питання про те, що ні в якому разі не рекомендується купувати на просторах Інтернету, а що не заборонено, і при будь-яких факторах.

Купувати через інтернет біти – не можна, а ножі – можна

Покупки в Интернете, что не рекомендуется приобретать в зарубежных интернет-магазинах
Якщо ви надихнулися китайськими бойовими мистецтвами і вирішили стати профі, врахуйте, що не лише бойовий віяло або нунчаки, але і всяке інше травмонебезпечне майно забороняється ввезення. Не дозволяється купувати в якості пам’ятних подарунків шпаги, відоме зброя індіанців, зброї, має шоковий вплив, різних балончиків і бейсбольних біт — такі придбання можуть обернутися інцидентами, пов’язаними з законом і судом, навіть у тому разі, коли річ не виявиться у вас. Навіть старі кулі під забороною.
Але існують і винятки — ножі, які використовуються на кухні, не перебувають під забороною, привезені в якості сувенірів — теж. Простіше кажучи, дозволені всі ножові предмети, які не вважаються холодною зброєю. За роз’ясненнями слід звернутися до ГОСТ Р 51215-98 «холодну Зброю. Терміни та визначення».
І навіть у любителів риболовлі можуть статися неприємні випадки, якщо діаметр нитки в електричній вудочці менше 0,5 мм, або у випадку, коли комірка мережі менше 100 мм.

Звичкам – ні!

Згубні звички — справа інтимна, але завзяті мисливці «подиміти» не зможуть замовляти для себе курильні приналежності з закордону, тому розгадати, що покурюють в країні вестернів або «батьків мудрості» з допомогою закордонних інтернет магазинів їм не вдасться.
Якщо ви помітили різноманіття спиртний продукції — можете про неї забути. Заодно викресліть з пам’яті і напої, що не містять алкоголю, бо їх ввезення – табу.

А їсти можна?

На мережевих просторах забороняється придбавати продукти, що мають властивість псуватися. Цю категорію встановлюють не по запаху зі словами «є ще можна», а за досить відчутним мірками. Продукти на молочній основі, ласощі з громадського харчування, напої, солодощі, м’ясні вироби, різноманітні майонези, кетчупи, икорные продукти, сир, рослинні продукти. Цей список не є вичерпним, але виходить, що приготувати що-небудь менш ризикований спосіб.
Навіть купити і виростити собі персональне рослина з пекучим перцем не вийде, з тієї причини, що ні рослинність, ні її похідні (у вигляді, наприклад, насіння) за законом в інтернеті купити не вийде з санітарно-гігієнічних поглядів. Але, якщо чесно, придбання насіння рослин в Мережі практично ніколи не загрожує нашим співвітчизникам проблемами, але без виробничої тари і відповідного вимогам Роскомнадзора документа є побоювання, що ввезення насіння вважатимуть незаконним.
До речі, мед ввозити не дозволено, а бджіл — дозволено! Крім того, вам без проблем вишлють пакети з так званим «швидким харчуванням»: локшиною, сухим пюре і т. д.

А що це у вас пахне?

Косметику купувати дозволено, але не будь-яку: парфуми, засоби від поту і запахів, засоби для волосся і нігтів, що містять спирт знаходяться в забороненому списку, тому що їх прийнято вважати вогненебезпечними речовинами.
Приблизно з аналогічної причини з-за океану не вийде замовити піротехнічні, вогненебезпечні, зажигающиеся предмети. Не варто й говорити про побутових воспламенителях: зразок бензину, гасу та інших.

Під грифом «Не таємно»

Покупки в Интернете, что не рекомендуется приобретать в зарубежных интернет-магазинах
Самий зворушливий елемент серед всіх заборонених предметів — пункт про «незаконному обігу техніки для негласного спостереження». Жорстке і таємниче вираз, правда, насправді призводить до лову кожного, хто купив пристрій з вбудованою камерою, який не виглядає, як камера.
У зв’язку з цим різноманітні канцелярське інструменти, годинникові механізми, брелоки, окуляри та інші речі, які китайці забезпечили камерою, загрожує кримінальним переслідуванням за 138.1 статті КК РФ. До двохсот тисяч штрафу або обмеження волі строком до чотирьох років.
Коли державні органи прихованим способом спостерігають за людьми — це засоби протистояння екстремізму і педофілії. Коли «акули пера» спостерігають за знаменитими або впливовими особами — це наслідок в громадських інтересах. А ось інструменти прихованої відеозйомки у інших осіб заборонені — випробувано власниками модних окулярів, відеоапаратури замаскованої під протипожежну сигналізацію та інтелектуальних годинника з вмонтованою в них камерою.

«Хімія» – зло

З придбанням препаратів все важко — до всіх ліків, які мають у своєму складі потужні компоненти, потрібно бути готовим пред’явити документи з приписом від лікаря, де зазначено найменування і дозування. А любителів нарощувати мускулатуру засмутить той факт, що вигідні купівлі за кордоном вітамінний теж знаходяться поза законом.
А купувати в інтернет-магазинах хімікати для наукових праць без студіювання переліку заборонених препаратів — подвійний ризик, оскільки в даному випадку можна заробити і до 11 років позбавлення волі, і прийде на допомогу лише народне вплив (якого може і не статися).

За покупку дорогої іграшки в інтернеті – адміністративне покарання!

Якщо курйози з переслідуванням за відеокамер в недорогих китайських годинах ви вважали розумними, то візьміть до уваги ще й той факт, що ви маєте можливість потрапити в халепу при придбанні примітивного, нічим не примітного за кордоном телефону! Просто з тієї причини, що він відсутній у списку дозволених ФСБ девайов з підтримкою шифрування інформації.
А шифрування необхідно кожному, навіть самому примітивному засобу зв’язку: для мобільних пристроїв, для Wi-Fi Bluetooth. Так що у вас немає виходу, тому що або ви проходите всі необхідні для покупки формальності, зв’язавшись з ФСБ особисто, або телефон повернеться назад до продавця. І це ще сприятливий підсумок, тому що менш щасливих людей може чекати що завгодно, аж до адміністративного переслідування на батьківщині.
Зрозуміло, з фінансовою кризою приплив «китайських іграшок» невимовно зріс і співробітники митниці відносно нечасто перевіряють нотифікації на деякі моделі, але запам’ятати параметри моделі ніколи не буде зайвим, тому як з-за чиєїсь принциповості вона може надовго «застрягти» на кордоні.
Джерело: http://nochniki.com.ua/