Поговоримо про посічених волосся: стригти або відновлювати?

3

Гламурний журнали служать для багатьох дівчат основним джерелом, з якого завжди можна довідатися останні тенденції в області краси і моди. Майже в кожному примірнику кілька десятків сторінок можуть бути присвячені модних зачісок і стрижок.


Гламурний журнали служать для багатьох дівчат основним джерелом, з якого завжди можна довідатися останні тенденції в області краси і моди. Майже в кожному примірнику кілька десятків сторінок можуть бути присвячені модних зачісок і стрижок.
Проте всі вони ідеально виглядають тільки на здорових волоссі. Тьмяні і посічені кінці зрадницьки псують всю естетику. Тому перш ніж зважитися на новий вигляд, необхідно позбутися всіх проблем зі здоров’ям волосся.
Пересушені і стирчать волосся – справжня біда, з якою треба боротися тривалий час. Найкардинальніший і миттєвий спосіб позбавлення від пошкоджених кінчиків – це коротка стрижка. Але і тут є свої особливості. Якщо ви подстригаете волосся самостійно, то подбайте про те, щоб ножиці були гострими, інакше ви ризикуєте ще більше посилити проблему.
Поговорим о секущихся волосах: стричь или восстанавливать?
Дівчата, які звикли доглядати за своєю шевелюрою лише в спеціалізованих салонах, просто зобов’язані розщедритися на таку послугу, як термострижка. З допомогою спеціальних термоножниц вам спаяют посічені кінці. В результаті ви отримаєте абсолютно гладкі і блискучі волосся. Після такого серйозного випробування шевелюрі потрібен особливий догляд. Є кілька домашніх рецептів живильних масок, які легкі у виконанні. Ці маски можна приготувати самостійно, або придбати в серіях професійної косметики. Наприклад, можна купити косметику Macadamia, Eugene Perma або Selective Professional. Безумовно, щоб знайти чудо-засіб, що підходить саме вашій структурі волосся, знадобиться випробувати чимало препаратів.
У будь-якому випадку експериментувати треба дуже обережно. Приміром, популярна маска на основі гірчиці може спалити шкіру голови, якщо перевищити потрібну концентрацію. Для підвищення ефективності можна додати в неї ложку оливкової олії і меду або жовток яйця. Застосовувати гірчичне лікування коштує 2 разів на тиждень. Час на проведення процедури 20 хвилин.
Людський волосся дуже чутливий до впливу різного роду масел. Яку б масляну рідину ви не використали, вони дадуть відповідь вам розкішним блиском і сяйвом. Краще всього обробляти волосся маслами перед сном. Так, всі поживні і потрібні речовини повністю проникнути в структуру волосяної цибулини. Вранці неодмінно варто помити голову.
На час відновлювальних процедур бажано відмовитися від використання фена, прасок і плойок. Вашими супутниками в цей період повинна стати дерев’яна гребінець і головні убори. Якщо всі зусилля ні до чого не приведуть, то вам пряма дорога до фахівця гастроентеролога. Можливо, гнітючий вигляд волосся пов’язаний з серйозним захворюванням шлунка.
Як би там не було, завжди пам’ятайте, що посічене волосся – це не вирок, а лише привід задуматися над тим, що потрібно щось терміново міняти в своєму відношенні до їх догляду.