Освіта за кордоном сьогодні доступно багатьом пересічним громадянам Росії та інших країн СНД

2

Для будь-якої країни в епоху історичних змін люди з хорошою освітою стають цінніше золота. В наш час гарним вважається той утворення, яке отримано в країнах Європи або Північної Америки.


Для будь-якої країни в епоху історичних змін люди з хорошою освітою стають цінніше золота. В наш час гарним вважається той утворення, яке отримано в країнах Європи або Північної Америки.
Отримати престижну освіту за кордоном вже давно перестало бути привілеєм лише заможних людей. Для багатьох пересічних росіян це теж тепер можливо. Багато прості сім’ї відправляють своїх дітей на навчання у Великобританію, Францію, Канаду, Німеччину і т. д. Багатьом хочеться отримати кращу освіту в США від Start Plus.
Головною умовою для вступу в іноземний вуз є гарне знання мови тієї країни, в якій збираєтеся вчитися. І крім цього, зрозуміло, необхідно успішно пройти вступні іспити, написати переконливе есе на тему, чому ви хочете вступити саме в цей навчальний заклад.
Причому дозволити собі навчання в престижних університетах Європи і Америки можуть не тільки Українці. Це можливо і для громадян багатьох інших країн колишнього СРСР, навіть для жителів знаходиться в глибокій кризі України. Згідно з результатами спеціальних досліджень, які проводили українські журналісти, протягом п’яти років, що передували Майдану, кількість студентів з України, які виїжджають на навчання за кордон, збільшилася майже наполовину – з 21 тисячі до 32 тисяч осіб. Правда, фахівці ЮНЕСКО наводять інші дані. За їх інформацією, 5 років тому в іноземних вузах навчалося близько 35 тисяч студентів з України, при цьому кожен рік їхало ще 10-20 тисяч. Тобто в минулому році, можливо, їх кількість зросла до 90 тисяч осіб. У міністерстві освіти України такої статистики не ведуть, оскільки більшість їде вчитися за кордон в приватному порядку.