«Нова любов?»: Леонардо Ді Капріо помітили на побаченні з 20-річною Камілою Морроне.

2
43-річний голлівудський актор Леонардо Ді Капріо, який удостоївся «Оскара» за роль у фільмі «Вижив», почав нові романтичні відносини. Відомо, що серцеїд завжди вибирає собі в дівчини відомих представниць шоу-бізнесу, але поки не планує одружуватися. Днями його зняли з черговою коханою, якою стала 20-річна модель Каміла Морроне.

У соцмережах обговорюють нові знімки Леонардо Ді Капріо, на рахунку якого – десятки успішних ролей в кіно. Папараці помітили його в компанії якоїсь Каміли Морроне, яка молодша за нього на 23 роки. Молоді люди не дають коментарів з приводу своїх відносин, але судячи по фото, на яких вони тримаються за руки, між ними явно щось більше, ніж дружба.

«Новая любовь?»: Леонардо Ди Каприо заметили на свидании с 20-летней Камилой Морроне

На недавніх знімках можна побачити, як Ді Капріо йшов з новою обраницею по вулиці в Лос-Анджелесі, вони прямували в ресторан на сніданок, при цьому емоційно щось обговорювали. Публікації не залишили фанатів актора байдужими. Частина з них бажає Леонардо одружитися і народити дітей, а інша частина вважає, що він в принципі не створений для сім’ї, адже про його численних романах з довгоногими красунями ходять легенди:

«Чудово, нова любов? Чи надовго це?»

«Ой, скільки вже було цих коханих, чи то ще буде, помітили на черговому побаченні, ех…»

«Ех, не хоче хлопець одружитися і правильно. А якщо надумає, то явно не на цьому 20-річної».

«Сьогодні ця стала коханою, завтра інша, делов-то!»

«Новая любовь?»: Леонардо Ди Каприо заметили на свидании с 20-летней Камилой Морроне

«Навіщо йому дружина, діти, якщо він може щодня з новою красунею гуляти і радіти життю?»

«Життя безглузде без дітей».

«От не кажіть дурниць, у кожного свій зміст і свої цінності в житті».

Примітно, що практично з кожної коханої Леонардо Ді Капріо здійснював тривалі велопрогулянки, адже він любить цей вид транспорту, який допомагає йому зберегти хорошу фізичну форму і бадьорість духу.

«Новая любовь?»: Леонардо Ди Каприо заметили на свидании с 20-летней Камилой Морроне

Голлівудського актора Леонардо Ді Капріо помічали в компанії різних красунь. Деякі шанувальники вважають його вітряним, так як він дозволяє собі зустрічатися відразу з декількома дамами серця одночасно, а фанатам залишається тільки обговорювати його бурхливі романи з красунями.