Названо найбільш сексуальні жіночі професії.

2
Російські жінки вважають найбільш сексуальними танцівниць і моделей, стюардес і тренерів з фітнесу. При цьому частіше за інших вдаються пікантним фантазій і заводять любовні стосунки на роботі стали аутсайдерами рейтингу продавці.

Рейтинг сексуальних жіночих професій очолили танцівниці і моделі (32%). За ними слідують стюардеси (22%) і тренери з фітнесу (12%), а замикають п’ятірку лідерів секретарі (11%) та медсестри з лікарями (6%). Поліцейським і військовим дісталося лише 3% голосів, а викладачам – 2%. Приблизно стільки ж отримали бухгалтери (3%) і художниці (2%). Замикають список перукарі, економісти з юристами і журналісти (по 1%), а також кухарі і продавці (менш ніж по 1%).

При цьому в реальному любовної активності на роботі несподівано відзначилися аутсайдери рейтингу. Продавці, бухгалтери, економісти і юристи більше інших віддаються сексуальним фантазіям, а у робітниць торгівлі частіше траплялися й службові романи. Всього в пікантних мареннях на робочому місці зізналися 65%, а досвід «нестатутних відносин» 47% опитаних.

73% жінок коли-небудь фліртували з колегами, при цьому частіше за інших це робили працівниці колективів з чисельним переважанням дам, в той час як у суто чоловічих командах дівчата несподівано воліють відмовлятися від загравань. Втім, подібні «умови праці» має всього п’ята частина респонденток (19%), більшість працюють переважно жіночому (44%) або змішаному колективі (37%).

Дослідження проводилося з 28 березня по 10 квітня 2016 р. в форматі анкетування відвідувачок мережі «Тренінг-центр СЕКС.РФ» в Москві і Санкт-Петербурзі. В опитуванні взяли участь 543 респондентки – жінки старше 18 років, що ведуть статеве життя.

Посилання по темі:

Сексуальні чоловіки користуються парфумами і носять годинники