Навіщо потрібна посудомийна машина? Про очевидних плюсах

3

З нашим ритмом життя, посудомийна машина сама потрібна річ для сучасної господині. І не тому що лінь мити посуд, просто з посудомийкою економиться час.


З нашим ритмом життя, посудомийна машина сама потрібна річ для сучасної господині. І не тому що лінь мити посуд, просто з посудомийкою економиться час.
До того ж посуд, вимитий в посудомийній машині, завжди сяє чистотою, яку дуже складно досягти при традиційному ручному митті. Адже з кожної господинею траплялося таке, коли келихи доводилося перемивати, а потім ретельно витирати, щоб вони набули блиск. З посудомийній машиною все інакше. Тому що посудомийка видаляє з посуду будь-які залишки їжі, а з допомогою високої температури та спеціальних миючих засобів можна позбутися від застарілих плям і мікробів. А на останній стадії машина висушить посуд, після чого вона буде виглядати як нова. Крім того, ваші руки, шкіра і нігті не будуть схильні до шкідливого впливу миючих засобів і гарячої води.
Отримання бездоганного результату сприяють спеціальні миючі засоби.
Миє економно
Посудомийна машина дуже бережлива, вона не тільки економить час, але і значно знижує витрату води, що особливо вигідно, якщо у вас встановлений лічильник води. Так, наприклад, миття 9 повних комплектів посуду посудомийкою ширина якої 45 див., витрата води становить 12 – 15 л., на відміну від 100 л. води витраченої при митті того ж кількості посуду в раковині.
Установка даної побутової техніки процес досить простий, швидкий до того ж мало витратний, тим більше виробник або магазин при покупці машини надає майстра-установника, який зможе гармонійно вписати її в будь-який кухонний інтер’єр. Крім того, існують вбудовані моделі посудомийних машин, і компактні, малогабаритні моделі схожі на духовку або мікрохвильову піч. Таким чином, широкий асортимент посудомийних машин дозволить навіть самим вимогливим господиням знайти підходящу модель, яка підійде до будь-якого інтер’єру для кухні будь-якого розміру.
А додаткові функції стануть приємним бонусом.
До таких функцій відносяться:
Care Plus – полоскання 10 хвилин в кінці програми миття при температурному режимі в 70 С, знижує на 99,99% кількість бактерій.
Save energy – енергозбереження.
Автовідключення – виключає споживання енергії під час очікування.
Таким чином, посудомийна машина – це необхідна кухонна техніка, а не жіноча примха.