Наталія Медведєва показала, як виглядала в 17 років.

2
Актриса гумористичного шоу “Comedy Woman” Наталія Медведєва показала фотографію, на якій їй лише 17 років. На думку шанувальників, жінка майже не змінилася, однак при цьому стала виглядати добрішими.

Наталія Медведєва опублікувала у своєму Инстаграме знімок з глибокої юності. Перед інтернет-користувачами постала пухлощока учениця 11 класу, обличчя якої практично не змінилося, а от погляд і міміка помінялися. За словами шанувальників артистки, вона стала виглядати добрішими, ніж раніше. Один з передплатників навіть зазначив, що актриса помолодшала з тих часів. А інший просто не повірив, що ці фото різних років, і почав переконувати інших у тому, що це обидва знімка 2017 року, а напис «Ліцей 6» – монтаж.

«Куди у всіх знаменитостей зникають щоки з віком? Мені б так!»

«Була така булочка!!!»

«Красуня була, красуня і залишилася!»

«Мені здається, ви стали цікавіше з віком»

«Майже не змінилася, хіба що очі стали добрішими»

Наталия Медведева показала, как выглядела в 17 лет

Також деякі зазначили, що на цих фотографіях відчувається сила і твердість характеру Наталії. Дійсно, по очах можна сказати про людину дуже багато.

Хорошеющая з роками Медведєва вразила своїх передплатників вічною молодістю, і вони попросили її поділитися з ними секретом або, бути може, навіть чарівним еліксиром. Красуню похвалили за силу волі, завдяки якій вона позбулася пухких щік і придбала рельєфні вилиці.

Наталия Медведева показала, как выглядела в 17 лет

Сама Наталя іронічно позначила фотографію хештегом #ЯизКраснойКниги. Таким чином артистка наголосила свою індивідуальність і незамінність у суспільстві. З чим, втім, і погодилася більшість фанатів. Але свою індивідуальність Наталії періодично доводиться ділити зі своєю тезкою Наташею Корольовою. Найчастіше зірку плутають з русалкою вітчизняної естради, на що вона іноді навіть ображається.

****
Редакція EVA.RU як і всі, з завмиранням серця чекає настання 2018 року. Ми віримо, що він буде чудовим, добрим, світлим, мудрим і, звичайно, щасливим.