Меріл Стріп і Емілі Блант на лондонській премєрі фільму «Мері Поппінс повертається».

1
Здається, тільки вчора шикарні сходи Лондонського королівського залу мистецтв і наук імені Альберта зустрічала гостей урочистої церемонії вручення премії «British Fashion Awards 2018». І ось повна зміна декорацій. Червону килимову доріжку замінила синій, що символізує радість з приводу довгоочікуваного прем’єрного показу фільму «Мері Поппінс повертається».

В одній з найбільш багатообіцяючих кінострічок року, що минає, було задіяно чимало приголомшливих акторів американського і британського кінематографа, які з задоволенням позували репортерам в день свого тріумфу.

Мерил Стрип и Эмили Блант на лондонской премьере фильма «Мэри Поппинс возвращается»

Але серед безлічі шикарних образів винуватців торжества та їх зіркових гостей найбільше уваги привернула, звичайно, головна героїня вечора Емілі Блант, яка виконала роль Мері Попппинс. А також неперевершена Меріл Стріп, яка зіграла в стрічці режисера Роба Маршалла не останню роль.

69-річна знаменитість позувала фотографам в елегантному чорному ансамблі. Широка довга спідниця і твідовий жакет на блискавці в черговий раз довели, що Меріл справжній еталон стилю. Просто і зі смаком.

Мерил Стрип и Эмили Блант на лондонской премьере фильма «Мэри Поппинс возвращается»

А ось виконавиця головної ролі Емілі Блнт знову здивувала публіку своїм феєричним появою. Актриса блищала на килимовій доріжці в яскраво-синьому довгій сукні. Шовкове вбрання 35-річної знаменитості відрізнявся витонченим кроєм з довгими рукавами і шлейфом, який надав її силуету ще більше грації.

Мерил Стрип и Эмили Блант на лондонской премьере фильма «Мэри Поппинс возвращается»

Судячи з усього, Емілі навмисно вибрала саме цей колір, щоб ефектно виглядати на синій коровою доріжці. Нагадаємо, що на американську прем’єру Діснеївського сиквела Блант прийшла в білому платті від російського дизайнера.