Look дня: Лів Тайлер.

6
Маленьке легке плаття з поясом, який можна зав’язати в романтичний бантик – що може бути краще для літніх буднів? Лів Тайлер показала дуже хороший приклад річного look’и а для прогулянок, зустрічей з друзями, побачень і навіть для роботи. Звичайно, якщо ваш офісний Dress Code дозволяє носити довжину міні.

Але повернемося до нашої героїні. Отже, для початку скажемо, що для стрункою та високою Лів фасон сукні дуже вдалий. Довжина вбрання ідеально підкреслює довжину ніг. Червоний горох неправильної форми і пояс надають образу романтичності. А темний колір сукні – елегантності. Як мовиться, все в одному.

Підібрані аксесуари, звичайно, не найкращі варіанти для цього наряду. Але, все ж таки, цілком гармоніюють з ним. Червоні туфлі від неповторного Christian Louboutin і об’ємна сумка від Givenchy. Будь сумка трохи менше і не чорного, а червоного або темно-синього кольору, причепитися було б неможливо.

Дивитися на такі look’и – суцільне задоволення. Адже такі образи настільки практичні, що можна самим легко повторити. Звичайно, не завжди у зірок вдалі look’и і. Але провалів, все ж, менше, ніж красивих комбінацій. Що скажете ви про нашу сьогоднішню героїню?

Всі подробиці про моду і на зірках www.starlook.ru

Look дня: Лив Тайлер

Look дня: Лив Тайлер

Look дня: Лив Тайлер

Look дня: Лив Тайлер

Туфлі Christian Louboutin, вартістю 705$