Легендарний мюзикл «Монте-Крісто» знову в Театрі оперети.

2
24 січня 2014 року відбудеться довгоочікуване повернення в афішу «Московської оперети» культового російського мюзиклу «Монте-Крісто», поставленого за всесвітньо відомим твором Олександра Дюма в 2008 році і з тріумфом йшов на її сцені рекордні 4 сезону.

Протягом усього минулого сезону, ознаменувалася грандіозною прем’єрою і успішним прокатом нового мюзиклу – театрального блокбастера «Граф Орлов», робилися спроби віднайти можливість для показу на одній сцені і «Графа Орлова», і «Монте-Крісто». І ось, в новому сезоні технічним службам театру вдалося розробити унікальні варіанти, що дають можливість поєднання двох грандіозних проектів.

Творці мюзиклу присвячують відновлення «Монте-Крісто» 5-річчю мюзиклу і запрошують відзначити це історична подія не тільки вірних шанувальників мюзиклу, але і нових глядачів.

Після відновлення «Монте-Крісто» протягом 5 місяців на сцені «Московської оперети» пройде всього 25 вистав. «Золотий склад» виконавців: Валерія Ланська, Аглая Шиловська, Ігор Балалаєв, Володимир Дыбский, Олександр Маркелов, В’ячеслав Шляхтов та інші представлять публіці мюзикл, що став легендарним.

Легендарный мюзикл «Монте-Кристо» снова в Театре оперетты

«Для мене «Монте-Крісто» – улюблений спектакль, за яким я дуже скучила, – каже виконавиця ролі Мерседес Валерія Ланська. – Це вистава знаковий не лише для мене, як для актриси, але і для всіх шанувальників жанру. І для глядачів, і для самих артистів його повернення на сцену довгоочікуване і разом з тим несподіване».

«В «Монте-Крісто» мені подобається абсолютно все, – радіє за колег по сцені виконавиця ролі імператриці Катерини Великої в мюзиклі «Граф Орлов» Катерина Гусєва. – Я знаю всі арії напам’ять, я підспівувала артистам. На цьому мюзиклі я була завсідником. Особливо пишаюся тим, що це російський мюзикл, а не західний, у ньому наша музика і вірші Юлія Кіма, а не переклад. Я дуже підтримую трупу «Монте-Крісто» і дуже за них рада, тому що їм пощастило грати в чудовому, талановито створеному виставі. Бажаю російського мюзиклу жити і розвиватися».

Посилання по темі:

Еварушницы відправляються на мюзикл Граф Орлов