Кисневий коктейль

70

Склад коктейлю:

В основі – склянка будь-якого напою + пенообразующее речовина

Кисневий коктейль є напоєм типу фіточаю або соку, який насичений киснем до отримання повітряної невагомою піни. За своїми властивостями подібні коктейлі дуже корисні для організму, забезпечуючи заповнення нестачі кисню. Прикладом цьому може служити порівняння порції коктейлю з повноцінною прогулянкою по лісі, де в обох випадках виходить рівносильну споживання кисню.

Регулярне кисневе вживання позбавляє організм від хронічної втоми, підвищує витривалість організму, збільшує працездатність, зміцнює імунну систему, а ще нормалізує сон. Подібний напій припаде до речі людям, що живуть в насичених містах і проводять багато часу в приміщеннях. Завдяки йому, можна підтримувати здоров’я на хорошому рівні, а також зберігати бадьорість протягом важкого дня.

Приготування:

Щоб приготувати кисневий коктейль, необхідно взяти за основу будь-який напій, додати в нього пенообразующее речовина, яким може бути, наприклад, корінь солодки, курячий білок яйця або желатиновий настій, а потім помістити в отриману рідину спеціалізоване обладнання, що представляє собою кисневмісний контейлер разом з кисневим концентратором.

Коктейлер приєднується до концентратора кисню і перетворює коктейльну суміш в піноподібну масу. До речі, за основу напою можна взяти навіть саму просту воду. Але, тим не менш, найкращий кисневий коктейль виходить на основі свіжовичавленого соку фруктів, ягід або овочів.

В барах, ресторанах та інших коктейльних закладах дуже часто пропонують клієнтам алкогольні кисневі коктейлі, з яких найбільш популярні напої на основі ароматного вина. Цікаво знати, що кисень здатний частково нейтралізувати заподіяна алкоголем шкоди організму. Виходячи з цього, кількість любителів кисневого коктейлю може значно збільшитися.