Кубики зявилися: Ірена Понарошку вперше показала прес після пологів.

2
Відома телеведуча і блогер Ірена Понарошку розмістила фото, на якому іронічно посміялася над змінами фігури. Зокрема, у Ірени після других пологів з’явилися зайві сантиметри на животі, але вона вирішила цю проблему у властивій їй гумористичній манері.

Блог 36-річної Ірени Понарошку – джерело позитиву, гумору і здорової самоіронії. В кінці минулого року співачка вдруге стала мамою, народивши сина Теодора. Природно, період виношування дитини позначився на фігурі Понарошку: з’явилася зайва вага і шкіра стала не такою міцною.

Кубики появились: Ирена Понарошку впервые показала пресс после родов

Проте Ірена, хоч і звикла бути стрункою, зараз з гумором ставиться до цих змін. Так, вона зважилася показати свій неідеальний живіт, прикрасивши його намальованими кубиками преса. При цьому в руках телезірка тримає надкусанную шоколадку.

«Не пройшло і тижня після Нового року, а перше бажання вже збулося!!! Кубики на животі з’явилися! У зв’язку з чим на днях планую запустити ексклюзивний авторський марафон «Як привести себе в форму після пологів і добитися ідеального преса за 5 хвилин в день»!»

Кубики появились: Ирена Понарошку впервые показала пресс после родов

Шанувальники оцінили не тільки самоіронію Ірени, але і її сміливість. Не кожна зірка наважиться показати себе багатомільйонної аудиторії в непривабливому вигляді. Частіше знаменитості намагаються в найкоротші терміни повернути колишні обриси фігури і демонструвати результат своїх праць.

Ірена ж ще на етапі вагітності попереджала, що поки вона буде годує дитину груддю, ніяких надзусиль для позбавлення від зайвої ваги вона робити не має наміру.