Кривавий Джо

60

Склад коктейлю:

  • Сік томатний 50 мл
  • Пиво 100 мл
  • Горілка 50 мл

Якщо ви ще не пробували коктейлі з пивом, соком, для вас це буде справжнім відкриттям. Любителі пінного напою напевно по достоїнству оцінять такі коктейлі. Освіжаючі і веселящие, вони сподобаються гостям на будь-якій вечірці, особливо гостям-чоловікам. Звичайне пляшкове пиво всім вже приїлося, в ньому немає нічого оригінального. А ось коктейлі з пивом і томатним соком або будь-якими іншими соками здивують і порадують ваших гостей.

Пропонуємо вам рецепт коктейлю з пивом і томатним соком “Кривавий Джо”. Коктейль трохи схожий за складом на традиційну “Криваву Мері”, але відрізняється наявністю в ньому пива. Існує два рецепту “Кривавого Джо”. Спробуйте приготувати обидва і визначтеся, яка з варіацій цього коктейлю вам більше подобається. Будьте обережні з “Кривавим Джо”, як і з “Кривавої Мері” краще не жартувати.

Рецепт перший

Інгредієнти:

горілка 50 гр
томатний сік 50 гр
пиво 100 гр
сіль

Приготування:

Спочатку наливає в склянку пиво, потім горілку – обережно, пробуємо їх не змішувати, а в останню чергу, ще обережніше – томатний сік. Зверху коктейль потрібно посолити.

Рецепт другої

Інгредієнти:

томатний сік 1/4 частина
пиво темне 3/4 частини
яєчний білок
сіль

Приготування:

У високий пивний стакан на три чверті наливаємо темне пиво, на одну чверть — томатний сік, акуратно розмішуємо і на ложечці опускаємо в цей цілий стакан яєчний білок – сирої, зрозуміло. При бажанні зверху посипати дрібною сіллю. П’ється цей коктейль з пивом великими ковтками, один з яких стає з сюрпризом.