Коньяк-кола

74

Склад коктейлю:

  • Коньяк 100 мл
  • Кола 100 мл
  • Лід

Класичні традиції вживання коньяку не передбачають його змішування з іншими напоями. Але останнім часом популярним стало поєднання коньяку з колою. Такий коктейль подають у багатьох барах і ресторанах, причому його смак подобається дуже багатьом.

Тепер розберемося з тим, яку колу краще використовувати в нашому напої. В принципі, великої різниці немає, можна змішувати коньяк з кока колою або ж пепсі колою. Але можна брати колу і менш відомих виробників, головне, щоб вона була добре охолодженою і містила вуглекислий газ, тобто довго не стояла відкритою.

Класичний рецепт коктейлю

Для приготування досить наповнити келих кубиками льоду і додати туди коньяк і колу в пропорції 1:1. Виходить приємний освіжаючий напій.

Слід пам’ятати, що цей коктейль подобається далеко не всім. Але і цю проблему можна спробувати вирішити, додавши ще кілька інгредієнтів, про які ми поговоримо далі.

Альтернативні рецепти коньяку з колою

Тут зустрічаються різні варіації і назви.

Коктейль «Бравий мачо»

Інгредієнти:

– кока-кола – 350 г;

– коньяк – 35 г;

– чорний розчинна кава – полпакетика.

Для приготування досить налити в пивний келих колу і коньяк, а потім додати каву. Далі напій слід добре перемішати ложкою, після цього його вже можна пити.

«Кубинський бренді»

Склад:

– коньяк – 50 г;

– кола – 30 г;

– сік лайма (лимона) – 20 г;

– лід – 3-4 кубика.

Щоб зробити цей напій, спочатку слід змішати в шейкері лід, коньяк і лимонний сік, потім перелити вміст у келих і додати колу. Зверху коктейль можна прикрасити скибочкою лайма. Виходить освіжаючий напій з відмінно збалансованим смаком, де коньяк практично не відчувається. У барах цей коктейль користується особливою популярністю.