Коктейлі з текілою, ромом і колою

62

Склад коктейлю:

  • Ром 20 мл
  • Кола 80 мл
  • Текіла 20 мл
  • Горілка 20 мл
  • Лікер апельсиновий 20 мл
  • Джин 20 мл

Які коктейлі ми п’ємо, перебуваючи в клубі, які замовляємо частіше за всіх інших

Коктейлі мають основу: горілка, абсент, ром, текіла або коньяк. Іноді можна зустріти один і той же коктейль з різними основами, він буде мати вже іншу назву. Будь-які додаткові складові можуть настільки змінити смак горілки або рому, що досвідчені бармени не здогадаються про складові коктейлю.

Ми підібрали для вас кілька ексклюзивних рецептів: коктейлів на основі текіли, рома і коли.

Мабуть найпопулярнішим коктейлем включають усі ці складові є коктейль «Лонг Айленд», тут ви знайдете докладний опис того, як його приготувати, рецепт з фотографіями і відео. Хотілося б загострити увагу на інших коктейлях з текілою і ромом, коктейлях з текілою і колою!

Варіації коктейлю:

«Лонг Біч Айс Ті» – з журавлинним морсом.
«Електрик Айс Ті» – блакитний курасао і лимонна содова. Коктейль блакитного кольору буде створювати спогад електрично зарядженого при освітленні нічного клубу.
«Майамі Айс Ті» – журавлинний морс, лимонна содова вода, персиковий шнапс для текіли. 2-ух таких коктейлів повністю вистачить для того, щоб на рівні думок опинитися в Майамі. Цей коктейль досить міцний, тому з ним варто бути обережними і дивитися за кількістю випитого, адже коктейль повинен приносити задоволення, а не мігрень.
«Гаваї Айс Ті» – ананасовий сік.
«Малиновий Лонг Айленд» – малинова горілка і ром в суміші з іншими спиртними напоями. Колір коктейлю стане прекрасним рожевим, смак буде все таким же запаморочливим.
«Техас» – додається Бурбон.